16 komentāri

”Artuss Kaimiņš Saeimā runā par ļoti nozīmīgām problēmām, piemēram, Maxima traģēdiju. [..] Viņš uzdod jautājumus netradicionālā veidā, un daudziem ir vieglāk runāt par pašu Kaimiņa kungu, nevis par šīm problēmām. Es uzskatu, ka tā ir izvairīšanās no darba – runāt par Kaimiņu, nevis par problēmām,” sacīja Latvijas Reģionu apvienības deputāts Mārtiņš Bondars.

”Tā bēda ir bijusi gada garumā – daudz kas tiek runāts aizkulisēs, bet maz kas tiek pateikts sabiedrībai,” sacīja M. Bondars, paužot, ka sabiedrība vēl aizvien nav saņēmusi atbildes uz jautājumu, vai citas ēkas, piemēram, skolas neapdraud mūsu drošību. Viņaprāt, A. Kaimiņš uzdot šos jautājumus, taču tie ir neērti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Latvijas Reģionu apvienības deputāts A. Kaimiņš nereti izpelnījies sabiedrības uzmanību, iekuļoties dažādās nepatikšanās. Piemēram, viens no skaļākajiem skandāliem, viņam esot Saeimas deputāta amatā, ir saķeršanās ar 1. Rokkafejnīcas apsargiem.

Kaimiņu par ālēšanos Vecrīgā soda ar rakstisku brīdinājumu

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija konstatēja deputāta ētikas kodeksa pārkāpumu parlamentārieša Artura Kaimiņa (LRA) rīcībā, iesaistoties konfliktā Vecrīgā. Kā sods viņam tika piemērots rakstveida brīdinājums.

TOP komentāri

 • vilks
 • Kalējs
  0 0 0

  Kalējs

  Vai šim pašpārliecinātajam Prezidenta (aizkulisēs dzirdami smiekli) kandidātam nav kaite, kas radniecīga Kaimiņa ligai?
 • Arnika
  0 0 0

  Arnika

  Lai nesapņo par to krēslu! Knapi iekļuvuši Saeimā, šiem uz reiz prezidentu? Bērziņš ir ļoti piemērots: darbīgs, pieticīgs, neizrādās, vienkāršs. Par savu valsti jādomā, ne jādauzās pa pasauli, kurai mēs tāds punktiņš vien esam...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl