Bondars: Tā ir izvairīšanās no darba – runāt par Kaimiņu, nevis par reālām problēmām, ko viņš kustina

16 komentāri
Bondars: Tā ir izvairīšanās no darba – runāt par Kaimiņu, nevis par reālām problēmām, ko viņš kustina
Foto: LETA

”Artuss Kaimiņš Saeimā runā par ļoti nozīmīgām problēmām, piemēram, Maxima traģēdiju. [..] Viņš uzdod jautājumus netradicionālā veidā, un daudziem ir vieglāk runāt par pašu Kaimiņa kungu, nevis par šīm problēmām. Es uzskatu, ka tā ir izvairīšanās no darba – runāt par Kaimiņu, nevis par problēmām,” sacīja Latvijas Reģionu apvienības deputāts Mārtiņš Bondars.

”Tā bēda ir bijusi gada garumā – daudz kas tiek runāts aizkulisēs, bet maz kas tiek pateikts sabiedrībai,” sacīja M. Bondars, paužot, ka sabiedrība vēl aizvien nav saņēmusi atbildes uz jautājumu, vai citas ēkas, piemēram, skolas neapdraud mūsu drošību. Viņaprāt, A. Kaimiņš uzdot šos jautājumus, taču tie ir neērti.

Skaties video!

Latvijas Reģionu apvienības deputāts A. Kaimiņš nereti izpelnījies sabiedrības uzmanību, iekuļoties dažādās nepatikšanās. Piemēram, viens no skaļākajiem skandāliem, viņam esot Saeimas deputāta amatā, ir saķeršanās ar 1. Rokkafejnīcas apsargiem.

Kaimiņu par ālēšanos Vecrīgā soda ar rakstisku brīdinājumu

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija konstatēja deputāta ētikas kodeksa pārkāpumu parlamentārieša Artura Kaimiņa (LRA) rīcībā, iesaistoties konfliktā Vecrīgā. Kā sods viņam tika piemērots rakstveida brīdinājums.

16 komentāri