Bondars: Šajās vēlēšanās valdību veidojošās partijas neizdarīja savu darbu

2 komentāri
Bondars: Šajās vēlēšanās valdību veidojošās partijas neizdarīja savu darbu
Latvijas Reģionu apvienības priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajās Rīgas mēra amata kandidātu debatēs, kurās potenciālie galvaspilsētas domes vadītāji atbild uz jautājumiem par uzņēmējiem būtiskām jomām, biznesa vides attīstību galvaspilsētā, tūrismu, infrastruktūru un sadarbības veicināšanu ar blakus esošajām pašvaldībām. (Zane Bitere / LETA)

“Latvijas Reģionu apvienības” līderis Mārtiņš Bondars vēlēšanu rezultātos un tajā, ka balsu vairākumu pārliecinoši atkal ieguva “Saskaņa”, vaino valdībā esošās partijas. Viņš uzskata, ka tās nav izdarījušas savu darbu.

“Valdību veidojošās partijas neizdarīja savu darbu – viņu pienesums Rīgas domes vēlēšanās bija ļoti maziņš. Ja viņu būtu izdarījuši savu darbu un mudinātu vēlētāju atnākt uz vēlēšanām, tad rezultāts būtu cits. Šobrīd Rīgā nobalsoja ap 250 tūkst. iedzīvotāju. Ja būtu nobalsojuši 270 tūkstoši – tad skaidrs, ka vara Rīgas domē būtu nomainījusies,” pauda Bondars.

Video!

TOP komentāri

  • Varbūt, nav jāieciklējās
    0 0 0

    Varbūt, nav jāieciklējās

    uz partijām kā tādām, varbūt cilvēki ,kas atrodas Saeimā un tai apkārt ir bezatbildīgi,vai nejēgas, kas nespēj neko darīt Latvijas Valsts attīstībai, tikai īsteno savas, radu, draugu un partijām pietuvināto cilvēku interesēm. Pārējā tautas daļa ir atstāta pabērna lomā, tādēļ daļa izvēlās aizbraukt, daļa vairs netic, ka šajā Valsts izstrādājumā var ko mainīt uz labo pusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl