2 komentāri

“Latvijas Reģionu apvienības” līderis Mārtiņš Bondars vēlēšanu rezultātos un tajā, ka balsu vairākumu pārliecinoši atkal ieguva “Saskaņa”, vaino valdībā esošās partijas. Viņš uzskata, ka tās nav izdarījušas savu darbu.

“Valdību veidojošās partijas neizdarīja savu darbu – viņu pienesums Rīgas domes vēlēšanās bija ļoti maziņš. Ja viņu būtu izdarījuši savu darbu un mudinātu vēlētāju atnākt uz vēlēšanām, tad rezultāts būtu cits. Šobrīd Rīgā nobalsoja ap 250 tūkst. iedzīvotāju. Ja būtu nobalsojuši 270 tūkstoši – tad skaidrs, ka vara Rīgas domē būtu nomainījusies,” pauda Bondars.

Video!

TOP komentāri

  • Varbūt, nav jāieciklējās
    0 0 0

    Varbūt, nav jāieciklējās

    uz partijām kā tādām, varbūt cilvēki ,kas atrodas Saeimā un tai apkārt ir bezatbildīgi,vai nejēgas, kas nespēj neko darīt Latvijas Valsts attīstībai, tikai īsteno savas, radu, draugu un partijām pietuvināto cilvēku interesēm. Pārējā tautas daļa ir atstāta pabērna lomā, tādēļ daļa izvēlās aizbraukt, daļa vairs netic, ka šajā Valsts izstrādājumā var ko mainīt uz labo pusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl