Bondars: Kaimiņš var analizēt informāciju, labi runāt, un viņam ir laba sirds

0 Komentāru
Bondars: Kaimiņš var analizēt informāciju, labi runāt, un viņam ir laba sirds
Deputāts Artuss Kaimiņš (Foto: LETA)

Jauniņajam politiķim Artūram Kaimiņam, kas 12. Saeimā ievēlēts no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), piemīt visas trīs īpašības, kas vajadzīgas labam deputātam, uz jautājumu, vai aktieris un šova Suņu būda veidotājs ir piemērots parlamentārieša amatam, sacīja LRA līderis Mārtiņš Bondars.

”Deputātam jābūt trīs īpašībām, un viena no tām ir analizēt informāciju. Nav šaubu, ka A. Kaimiņš spēj to darīt. Tas informācijas apjoms, kas viņam jāizlaiž cauri, veidojot savus raidījumus, ir liels. Otra īpašība – pēc tam pateikt savus spriedumus pateikt publiskajā telpā. A. Kaimiņam spēja runāt ir dota. Trešā īpašība ir tā, ka Saeimas deputātam ir jābūt sirdij. Viņš [ A. Kaimiņš – red.] ļoti slikti uztver netaisnības,” tā savu partijas biedru raksturoja M. Bondars.

Jautāts par to, vai A. Kaimiņam netrūkst juridiskās izpratnes, kas, iespējams, nepieciešama pieņemot likumprojektus, M. Bondars norādīja – par to ir jārūpējas juristiem. ”Juristi ir tie, kas likumprojektus sagatavo. Politiķi ir tie, kas vētī un izvērtē, vai vajadzīgie principi ir likumos ietverti,” sacīja M. Bondars.

0 Komentāru