Bondars: Kaimiņš var analizēt informāciju, labi runāt, un viņam ir laba sirds

Komentāri

Jauniņajam politiķim Artūram Kaimiņam, kas 12. Saeimā ievēlēts no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), piemīt visas trīs īpašības, kas vajadzīgas labam deputātam, uz jautājumu, vai aktieris un šova Suņu būda veidotājs ir piemērots parlamentārieša amatam, sacīja LRA līderis Mārtiņš Bondars.

”Deputātam jābūt trīs īpašībām, un viena no tām ir analizēt informāciju. Nav šaubu, ka A. Kaimiņš spēj to darīt. Tas informācijas apjoms, kas viņam jāizlaiž cauri, veidojot savus raidījumus, ir liels. Otra īpašība – pēc tam pateikt savus spriedumus pateikt publiskajā telpā. A. Kaimiņam spēja runāt ir dota. Trešā īpašība ir tā, ka Saeimas deputātam ir jābūt sirdij. Viņš [ A. Kaimiņš – red.] ļoti slikti uztver netaisnības,” tā savu partijas biedru raksturoja M. Bondars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts par to, vai A. Kaimiņam netrūkst juridiskās izpratnes, kas, iespējams, nepieciešama pieņemot likumprojektus, M. Bondars norādīja – par to ir jārūpējas juristiem. ”Juristi ir tie, kas likumprojektus sagatavo. Politiķi ir tie, kas vētī un izvērtē, vai vajadzīgie principi ir likumos ietverti,” sacīja M. Bondars.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl