5 komentāri

Latvijas Reģionu apvienības prezidenta kandidātam Mārtiņam Bondaram piemīt visas nepieciešamās reprezentatīvās īpašības, taču viņa tēlā saskatāmas nelielas narcisma pazīmes, savukārt Saskaņas Centra kandidātam Sergejam Dolgopolovam piemīt mazliet vecišķa stāja – tā prezidenta amata kandidātu ķermeņa valodu vērtē prezentēšanas prasmju eksperts Oskars Priede.

Dolgopolova žesti liecina par pārliecinātību, taču viņa atbalstīšanās pret podestu atstājot mazliet vecišķu iespaidu. Prezentēšanās prasmju eksperts Saskaņas Centra pretendentu raksturo, kā cilvēku ar vispusīgām zināšanām un asu prātu. Dolgopolovs esot arī atklāts par savu nostāju, taču viņa tēlā pietrūkst staltuma. Viņa ģērbšanās stilā izvēlētās krāsas nav gluži atbilstošas amatam – nav runājis ar stilistiem par savu koptēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par Bondaru, pirmais, kas krīt acīs, ir politiķa staltā stāja, un viņam piemīt visas nepieciešamās īpašības kā reprezentatīvam tēlam, atzīmē Priede. Pēc viņa domām mazliet traucējoša ķermeniska norobežošanās – tā liecina par pārliecinātību, kas brīžiem robežojas ar augstprātību. Bondara mīmika nespēj noslēpt personisko viedokli, un bieži vien atklājas viņa ciniskais viedoklis. Šis prezidenta kandidāts viennozīmīgi ir strādājis pie sava tēla, taču viņa ķermeņa valodā ir iespējams vērot zināmu iemīlēšanos sevī, kas tomēr rada rezervētības sajūtu.

Raimonda Vējoņa ķermeņa žesti liecina par noslēgšanos un nepārliecinātību un ir skaidri manāma auguma disproporcija ar pārliecību. Viņa tēls ir ar ļoti labu perspektīvu – jāpiestrādā pie plecu līnijas, un viņam prasās lielāka emocionalitāte, jo Vējonis ļoti cenšas kontrolēt savas emocijas. Zaļo un zemnieku savienības kandidāta ķermeņa valoda liecina tikai par daļēju gatavību prezidenta amatam, un viņa koptēlā nav redzams līderis. Viņa pluss ir tas, ka viņš ir nosvērts, taču, kā norāda prezentēšanās prasmju eksperts, Vējoņa fiziskā forma neesot tā labākā.

Visbeidzot Nacionālās apvienības kandidāts Egils Levits atstāj ļoti labu iespaidu un tīri ķermeniski demonstrē to, ka ir gatavs sastrādāties. Priede norāda, ka viņš atstāj tādu iespaidu kā cilvēks, ar ko viegli runāt. Levita oratora spējas ir vērtējamas kā labas, taču vērojama pārlieku liela vārdu un žestu vienveidība, kas ilglaicīgi var traucēt uztvert viņa teikto. Levits demonstrē mieru, pārliecinātību un emocionālo inteliģenci.

Skaties video!

TOP komentāri

 • vēlētāja
  +3 +3 0

  vēlētāja

  Runājot par narcismu- vai bieži vien neapgalvo,ka vispirms vajag mīlēt sevi un tad arī citi tevi mīlēs.
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Bondars ir ļoti glīts vīrietis, jautājums, kas viņam ir galvā. Bet nu ar smuku fasādi ne viens vien labu karjeru uztaisījis :)
 • Kukū
  +1 +1 0

  Kukū

  Tas ir maigi teikts - Dolgopolovam piemīt mazliet vecišķa stāja , tam vecim būtu jāpadomā, ko viņš vispār tur dara?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl