Bijušais “Saskaņas” biedrs apgalvo, ka Ušakovam ārzemēs uz sveša vārda pieder dzīvokļi, viesnīcas un jahta

11 komentāri

Rīgas mēram Nilam Ušakovam ārzemēs uz sveša vārda pieder dzīvokļi, jahta un viesnīcas. Ar šādu paziņojumu Krievijas televīzijas kanālā nācis klajā Ušakova bijušais partijas biedrs Ruslans Pankratovs.

Ušakovs to kategoriski noliedz un norāda, ka Pankratovs šādā veidā vienkārši sev vēlas pievērst uzmanību, gatavojoties Saeimas vēlēšanām.

Bijušais “Saskaņas” biedrs un Rīgas domes deputāts Ruslans Pankratovs kādā Krievijas televīzijas raidījumā apgalvojis, ka Rīgas mēram Nilam Ušakovam slēpti piederot jahta un dzīvokļi Monako, kā arī divas viesnīcas Sanktpēterburgā. Pankratova paskaidrojumi ir neskaidri.

Ušakovs Pankratova teikto kategoriski noraida – viņam nepiederot nekādi slēpti īpašumi ārzemēs. Ušakovs liek noprast, ka bijušais partijas biedrs viņam ar šādām runām grib “iezāģēt”.

Nils Ušakovs
Rīgas mērs (Saskaņa)

Nav man ne jahtas, ne viesnīcu, kā tālāk dzīvot bez tādām bagātībām, grūti iedomāties. Ko varu pateikt – kāpēc cilvēks, kas ir “izlidojis” no partijas, jo filmējis reklāmas finanšu piramīdām…, kāpēc viņš par visām nelikumībām stāstīja tikai tagad, kad viņš gatavojas startēt vēlēšanās no citas partijas saraksta?

Pankratovs gan ir pārliecināts, ka drīzumā viņam izdosies celt gaismā konkrētus faktus, kas apliecina viņa versiju.

“Protams, īpašumi nav uz viņa vārda. Taču jebkādi finanšu darījumi atstāj pēdas,” min Pankratovs.

Pankratovs iepriekš mediju uzmanības lokā nonāca ar to, ka finanšu piramīdas video filmēja tieši Rīgas domes telpās, nekautrējoties izmantot dienesta stāvokli. Tāpat viņš izvērsa neveiksmīgu kampaņu, lai Latvijas Republikas pasēs vārds un uzvārds tiktu rakstīts gan latviski, gan krieviski.