13 komentāri

”Saskaņā ar programmu” Rīgā Krieviju pārstāvošajiem spēkiem bija jānonāk pie varas 2009. gadā, bet Saeimā – 2010. gadā, Krievijas radio Eho Moskvi neslēpj bijušais Krievijas vēstnieks Latvijā Viktors Kaļužnijs.

Bijušais Krievijas vēstnieks Latvijā Viktors Kaļužnijs:

Mums bija izveidota programma, ka 2009. gadā Rīgai jākļūst ”krievu”, bet 2010. gadā – Saeimai. Tāda programma mums bija saistībā ar Latviju, un Rīgas programmu mēs izpildījām.

Bijušais Krievijas vēstnieks Latvijā arī atminas, kā tika nolemts ”izsviest” Jāni Urbanoviču. ”Jūsu vecās sejas jau ir apnikušas, vajag svaigu cilvēku!” V. Kaļužnijs atceras savu tā laika darbību, paužot prieku, ka N. Ušakovam izdevies sasniegt programmas mērķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

V. Kaļužnijs Krievijas vēstnieka Latvijā amatu pameta 2008. gadā, savukārt 2009. gadā Nils Ušakovs no Saskaņas kļuva par Latvijas galvaspilsētas mēru, atceras bijušais Krievijas vēstnieks. Viņš uzskata, ka ar valstu divpusējām attiecībām ir jānodarbojas arī vēstniecībai, un pauž nožēlu, ka Saeima vēlēšanās tika ”pazaudēta”.

”Jaunais vēstnieks vispār beidza ar to [Krievijas “programmas” īstenošanu – red.] nodarboties, Saeimu mēs zaudējām,” ar nožēlu pauž bijušais Krievijas vēstnieks.

Klausies, ko bijušais vēstnieks par Latviju runā Krievijas radio!

Jāpiebilst, ka partija Saskaņa neslēpj faktu, ka tai ir noslēgts sadarbības līgums ar Vladimira Putina pārstāvēto partiju Vienotā Krievija. Tikmēr Saskaņas līderi noliedz, ka Maskava piegādā šai partijai arī finansējumu.

Urbanovičs un Ušakovs noliedz Krievijas ”programmas” īstenošanu Latvijā

”Galu galā tā ir apsūdzība, ka Krievija ir iejaukusies vai mēģinājusi iejaukties Latvijas iekšējās lietās. Ja tas tā ir, Krievijai jāatvainojas. Ja tas tā nav – tad viņiem vajadzētu Kaļužniju tiesāt. Tās ir absolūtas pļāpas,” komentē Saskaņas pārstāvis Jānis Urbanovičs.

TOP komentāri

 • Nu re
  +30 +29 -1

  Nu re

  Rīgas Rāti gan ieņēmuši prokremliskie spēki, bet jācer, ka latvieši nu ir kļuvuši apzinīgāki.
 • Gebelsis
 • Nu re
  +19 +17 -2

  Nu re

  Krieva tipiska plātība par panākumiem.
  Ja nebūtu par Rīgas mēriem zagļi, plātīzeri un sliņķi Bojārs un Birks, tad Rīgas atslēga nebūtu krievu pārziņā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl