Bijušais Daugavpils mērs jauno Elksniņa un Eigima varas tandēmu nosaucis par bīstamu pilsētai

6 komentāri

Partijas “Saskaņa” karogs nu plīvo arī virs Latvijas otrās lielākās pilsētas – Daugavpils. Kaut vēlēšanas jau garām, kaislības pilsētā nerimst. Par Daugavpils mēru kļuvušais Andrejs Elksniņš sola sūdzēt savu priekšteci likumsargiem. Savukārt no mēra amata gāztais Jānis Lāčplēsis jaunajai vadībai pārmet kāri šķērdēt pašvaldības naudu un nodēvējis jauno vadību par bīstamu.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – pirmdien, 26. jūnijā, notika pirmā jaunā sasaukuma Daugavpils domes sēde, kurā tika ievēlēts domes priekšsēdētājs. Pilsētā pie varas tikusi ”Saskaņa”, un par mēru ievēlēts Andrejs Elksniņš.

Par Elskniņu savas balsis, kā jau prognozēts, atdeva visi pieci “Saskaņas” un četri Riharda Eigima vadītās ”Mūsu partijas” pārstāvji. Visi seši līdzšinējā mēra Jāņa Lāčplēša “Latgales partijas” deputāti bija “pret”.

Uzreiz pēc tam bez kādām ceremonijām vai runām ar tādu pašu balsu skaitu amatā tika apstiprināts Elksniņa vietnieks Eigims.

Viņa partijai tika arī otrais mēra vietnieka amats – to ieņems Līvija Jankovska.

No varas atstumtajam Jānim Lāčplēsim nekas cits neatlika, kā sodīties un solīt sist kolēģiem pa pirkstiem, ja vajadzēs. Un jau vajagot – Lāčplēša prāt, domes priekšsēdētāja vietnieku nedrīkstēja vēlēt uzreiz, vispirms domes finanšu komitejā bija jānobalso, kāda viņam būs alga.

Jānis Lāčplēsis
bijušais Daugavpils mērs

Nu ļoti steidzas zēni patērēt tos līdzekļus, ko mēs četru gadu laikā esam iekrājuši. Pirmām kārtām, acīmredzot izmaksājot vadībai algas. Domāju, ka tendences, risinot citus jautājumus, būs līdzīgas, tāpēc darba mums, aizstāvot pilsētnieku intereses, būs daudz.

Lāčplēsis pat nosauca jauno pilsētas varas tandēmu par bīstamu Daugavpilij un tās iedzīvotājiem. Pēc domes sēdes sasauktajā preses konferencē Andrejs Elksniņš gan nekavējās “dot pretī”. Aizejošā dome esot šķērdējusi pilsētnieku naudu, kalpojot neskaidrām interesēm pilsētas siltumtīklos un atkritumu apsaimniekošanā. Jaunā vara veikšot auditu un sūdzēšoties par Lāčplēsi prokuratūrā.

TOP komentāri

 • Alberts Dzintars
  +2 +2 0

  Alberts Dzintars

  Tv3 Latvija kā jums ar gramatiku, vai pirmdiena pie vainas
 • Enrigue Enrigue Duglass
  0 0 0

  Enrigue Enrigue Duglass

  Komunisti pilnībā parņem latgali, ziebes būs šā vai tā.
 • Apmierinātais
  0 0 0

  Apmierinātais

  Liberastu sūkātājiem protams kremt ka pie varas nāk cilvēki kuri rūpēsies par iedzīvotājiem arī Latgalē, tāpat kā Rīgā.
  Liberastu problēma ir kā realizēt Sorosa politiku par iedzīvotāju skaita samazināšanu bijušajās postpadomju republikās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl