“Biju pārliecināts, ka viņš kādu brīdi atpūtīsies!”; kolēģi pārsteigti par Ķuža pievienošanos politikai

3 komentāri

Vien nedēļu pēc Valsts policijas priekšnieka krēsla pamešanas, Ints Ķuzis paziņojis, ka piedalīsies Rīgas domes vēlēšanās un kandidēs no Jaunās Vienotības saraksta. Bijušie kolēģi pauž pārsteigumu par šādu Ķuža izvēli, tomēr novēl viņam veiksmi.

Lai paziņotu par Ķuža pievienošanos “Jaunās Vienotības” komandai, partija pēcpusdienā sasauca preses brīfingu. Politiķi pauda gandarījumu, ka viņiem pievienojies sabiedrībā labi pazīstamais, ilggadējais likumsargu priekšnieks, kura trumpis būšot tieši gadu gaitā gūtā pieredze. “Esmu gandarīts, ka mums pievienosies Ķuzis. Rīgas domes problēmas ir korupcija, valda haoss. Īpaši nozīmīga ir Ķuža pieredze,” sacīja Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis. (JV)

Ķuzis skaidroja, ka viņu dalībai vēlēšanās uzrunāja partijas locekļi. Izvērtējot visus par un pret, Ķuzis piekritis. Viņu pārliecināja skaidra vīzija un pārējā komanda.

“Ļoti labi pārzinu Rīgu! Es no 1999. līdz 2o11. gadam strādāju Rīgas policijā, kā kriminālpolicijas un Rīgas policijas priekšnieks. Neteiksim, ka Rīgā viss ir galīgi slikti. Kas attiecas uz drošību, korupcijas riskiem, te daudz kas darāms,” norādīja Ķuzis.

Pagaidu policijas priekšnieka krēslā esošais Andrejs Grišins gan pirmdien pauda pārsteigumu par kādreizējā šefa lēmumu. “Es esmu pārsteigts! Nezināju, ka Ķuža kungs dosies politikā. Biju pārliecināts, ka viņš kādu brīdi atpūtīsies. Novēlam viņam veiksmi! Viņam ir zināšanas, pieredzējis cilvēks, komunikabls. Novēlu viņam veiksmi,” pirmdien TV3 Ziņām sacīja Grišins.

Jāpiemin, ka vēl janvāra vidū Ķuzis akcentēja, ka politikā darboties negrasās. Ķuzim savās rindās kandidēt bija piedāvājusi partija “Gods Kalpot Rīgai”, bet par šo piedāvājumu un sarunām Ķuzis šodien komentārus sniegt nevēlējās, vien uzsvēra, – aicinājumus sadarboties bija saņēmis arī no citiem politiskajiem spēkiem.

3 komentāri