Bērziņš Vējonim novēlējis veiksmi un tajā pašā laikā izteicis līdzjūtību

Komentāri

”Man ir prieks, ka Saeima spēja vienoties par manu kandidatūru, bet tas ir svarīgi valstij, ka mēs esam gatavi pieņemt lēmumus un no tiem cilvēkiem, kuri ir piedāvāti, izvēlēties visatbilstošāko šim laikam,” tā intervijā LNT Ziņām atzina jaunievēlētais prezidents Raimonds Vējonis.

Vaicāts, ko par uzvaru prezidenta vēlēšanās teicis līdzšinējais Latvijas prezidents Andris Bērziņš, Vējonis norādīja, ka prezidents novēlējis viņam veiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrs, jaunievēlētais Latvijas prezidents Raimonds Vējonis

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Viņš novēlēja man veiksmi un izturību un tajā pašā laikā izteica līdzjūtību, jo ļoti daudz darba jāveic valsts labā, ģimene varbūt brīžiem cietīs, jo bieži mani neredzēs mājās.

Vējonis atzina, ka viņam nav informācijas par to, ar kuru partiju balsīm viņš ticis ievēlēts prezidenta amatā.

”Manuprāt, svarīgākais ir tas, ka tomēr Saeimā pārstāvētās partijas, neskatoties uz to, vai tās ir pozīcijā vai opozīcijā, ir gatavas piedāvātajiem kandidātiem. Manuprāt, tas ir atbildīgi. Es politikā esmu daudzus gadus, un man ar daudziem Saeimas deputātiem ir izveidojušās tīri cilvēcīgas attiecības. Varbūt šīs attiecības ir spēlējušas cilvēcīgu lomu,” piebilda Vējonis.

Lai veicinātu savu politisko neitralitāti, Vējonis rīt gatavojas rakstīt iesniegumu par izstāšanos no Zaļās partijas. Viņš LNT Ziņām atzina, ka vienmēr ir spējis nodalīt dažādus jautājumus – gan pēc svarīguma, gan pēc citiem parametriem un to ir gatavs darīt arī šajā amatā.

Vējonis arī norādīja, ka neizmantos priekšrocību dzīvot prezidenta rezidencē, viņš turpinās dzīvot savā dzīvoklī Ogrē.

Pilnu interviju ar Raimondu Vējoni skaties pievienotajā video!

Lasi vēl