Komentāri

Divpusējās attiecības un Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē bija galvenie jautājumi, kurus tikšanās laikā pārrunāja Vācijas kanclere Angela Merkele un Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Runājot par divpusējām attiecībām, abas puses atzina, ka tās ir ”ne tikai labas, bet izcilas”, informēja Valsts prezidenta preses pārstāve Līga Krapāne. Īpaši tika izcelts patlaban īstenotais duālās izglītības veicināšanas projekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, runājot par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, galvenais bija Austrumu partnerības samita jautājums, krīze Ukrainā un Eiropas tālāka rīcība. Austrumu partnerības jautājumi ir vieni no nozīmīgākajiem, taču, ņemot vērā, ka daži no Eiropas projektiem nav izdevušies un nav bijuši pārdomāti, a. Merkele uzsvēra maijā gaidāmo samitu, kas notiks Rīgā. A. Merkele pauda, ka samitam jānotiek pēc iespējas pārdomātāk.

A. Merkeles un A. Bērziņa tikšanās bija par 15 minūtēm ilgāka nekā tika paredzēts iepriekš.

Uzzini vairāk video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl