Komentāri

Tieši nedēļu pēc ievēlēšanas Valsts prezidenta amatā Raimonds Vējonis ieradies Melngalvju namā, kur viņu sveica pašreizējais prezidents Andris Bērziņš.

Abi bieži tikušies, Vējonim pildot ministra pienākumus, bet šī bija pirmā oficiālā tikšanās Vējoņa jaunajā statusā. Pirms notika aptuveni divu stundu gara saruna aiz slēgtām durvīm Bērziņš savam pēctecim amatā sacīja, ka prezidenta darbs prasa daudz fiziska un garīga spēka, un nepieciešama laba komanda, kā arī sadarbība ar visiem varas atzariem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Vējonis, kurš par prezidentu kļūs pēc mēneša, kad notiks inaugurācijas ceremonija, sacīja, ka sācis veidot savu komandu, bet vēl neatklāja jaunā kancelejas vadītāja un padomnieku vārdus. Taču viņš nosauca savas prioritātes. Galvenā no tām – valsts drošība.

Bērziņš solīja neliegt padomu Vējonim, ja tas būs nepieciešams, un sacīja, ka pēc pilnvaru beigām neplāno nodoties mierīgai pensionāra dzīvei.

Ar ko Bērziņš nodarbosies, viņš sola atklāt pēc tam, kad Vējonim būs nodevis simboliskās Rīgas pils atslēgas.

Raimonds Vējonis pagaidām turpina pildīt aizsardzības ministra pienākumus. Par prezidentu viņš kļūs pēc mēneša, kad notiks inaugurācijas ceremonija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl