Komentāri

Tieši nedēļu pēc ievēlēšanas Valsts prezidenta amatā Raimonds Vējonis ieradies Melngalvju namā, kur viņu sveica pašreizējais prezidents Andris Bērziņš.

Abi bieži tikušies, Vējonim pildot ministra pienākumus, bet šī bija pirmā oficiālā tikšanās Vējoņa jaunajā statusā. Pirms notika aptuveni divu stundu gara saruna aiz slēgtām durvīm Bērziņš savam pēctecim amatā sacīja, ka prezidenta darbs prasa daudz fiziska un garīga spēka, un nepieciešama laba komanda, kā arī sadarbība ar visiem varas atzariem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Vējonis, kurš par prezidentu kļūs pēc mēneša, kad notiks inaugurācijas ceremonija, sacīja, ka sācis veidot savu komandu, bet vēl neatklāja jaunā kancelejas vadītāja un padomnieku vārdus. Taču viņš nosauca savas prioritātes. Galvenā no tām – valsts drošība.

Bērziņš solīja neliegt padomu Vējonim, ja tas būs nepieciešams, un sacīja, ka pēc pilnvaru beigām neplāno nodoties mierīgai pensionāra dzīvei.

Ar ko Bērziņš nodarbosies, viņš sola atklāt pēc tam, kad Vējonim būs nodevis simboliskās Rīgas pils atslēgas.

Raimonds Vējonis pagaidām turpina pildīt aizsardzības ministra pienākumus. Par prezidentu viņš kļūs pēc mēneša, kad notiks inaugurācijas ceremonija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl