Komentāri

Tā dēvētās deputātu kvotas Latvija vienmēr ir bijušas, taču līdz šim tās bijušas saprātīgi mazas. Tagad katrs mēģinājis raut uz savu pusi pēc iespējas vairāk – intervijā 900 sekundēs pauda biedrības Latvijas ceļu būvētājs vadītājs Andris Bērziņš, kurš pats reiz bijis Ministru prezidenta amatā.

Viņš pauda, ka nupat pieredzētais ir tas gadījums, kad katrs rauj pēc iespējas vairāk uz savu pusi. Bērziņš domā, ka šāda situācija veidojusies, jo katrā pašvaldībā politiskais spēks, kas ir pie varas, vēlas parādīt, ka ir piešķīris līdzekļus kādam projektam. “Mēs – Vienotība – iedevām, vai mēs – “zemnieki” vai “nacionāļi” iedevām naudu – jums jābūt mums tagad pateicīgiem,” pauda Bērziņš. Bijušais premjers pauda, ka deputātu kvotu jautājumu likumdošanā noregulēt nav iespējams, bet “jāpaļaujas uz iekšējo izpratni, saprātīgu pieticību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat, komentējot Ministru prezidenta Māra Kučinska pēdējā laikā pieņemtos lēmumus nodokļu jomā, Bērziņš pauda pārliecību, ka “premjers ir tagad nokļuvis ķīlnieka lomā”. Proti, viņam tagad ir jārisina  situācijai, kas radusies pirms četriem pieciem gadiem. “Finanšu ministrija ir iedzinusi visu valdību lielā “slazdā”,” sacīja Bērziņš.

Skaties fragmentu no šā rīta sarunas!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl