Komentāri

Tā dēvētās deputātu kvotas Latvija vienmēr ir bijušas, taču līdz šim tās bijušas saprātīgi mazas. Tagad katrs mēģinājis raut uz savu pusi pēc iespējas vairāk – intervijā 900 sekundēs pauda biedrības Latvijas ceļu būvētājs vadītājs Andris Bērziņš, kurš pats reiz bijis Ministru prezidenta amatā.

Viņš pauda, ka nupat pieredzētais ir tas gadījums, kad katrs rauj pēc iespējas vairāk uz savu pusi. Bērziņš domā, ka šāda situācija veidojusies, jo katrā pašvaldībā politiskais spēks, kas ir pie varas, vēlas parādīt, ka ir piešķīris līdzekļus kādam projektam. “Mēs – Vienotība – iedevām, vai mēs – “zemnieki” vai “nacionāļi” iedevām naudu – jums jābūt mums tagad pateicīgiem,” pauda Bērziņš. Bijušais premjers pauda, ka deputātu kvotu jautājumu likumdošanā noregulēt nav iespējams, bet “jāpaļaujas uz iekšējo izpratni, saprātīgu pieticību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat, komentējot Ministru prezidenta Māra Kučinska pēdējā laikā pieņemtos lēmumus nodokļu jomā, Bērziņš pauda pārliecību, ka “premjers ir tagad nokļuvis ķīlnieka lomā”. Proti, viņam tagad ir jārisina  situācijai, kas radusies pirms četriem pieciem gadiem. “Finanšu ministrija ir iedzinusi visu valdību lielā “slazdā”,” sacīja Bērziņš.

Skaties fragmentu no šā rīta sarunas!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl