Komentāri
Bērziņš ir pieņēmis lēmumu, vai kandidēt prezidenta vēlēšanās, taču to neatklāj
FOTO: LETA

Tikmēr Valsts prezidents Andris Bērziņš atzīst, ka ir pieņēmis lēmumu, vai kandidēt arī uz otro prezidentūras termiņu, taču pagaidām to neatklāj.

Šodien noslēdzoties oficiālajai vizītei Vīnē, Valsts prezidents žurnālistiem norādīja, ka lēmuma pieņemšanā svarīgu lomu spēlējis tieši viņa prezidentūras pēdējais gads. Tāpat ņemtas vērā iespējas  tikt ievēlētam uz otro termiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts prezidents Andris Bērziņš

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Protams, tas notiks tuvākajā laikā, šis paziņojums būs. Šādi lēmumi veidojas jau kā ilgtermiņa vērtējuma rezultāts, viņš jau nav tāds lēmums kā šodien vai vakardien, bet tieši es teiktu, ka tas ir tāds apkopojums šim te pēdējam gadam, vērtējot to situāciju, redzot attīstību, rezultātus un iespējas, protams.

Sabiedrībai Andra Bērziņa lēmums kļūšot zināms rīt, visticamāk, ar īpaša paziņojuma starpniecību.

Savukārt eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga šodien intervijā žurnālam IR tomēr atzinusi, ka ja valstī tiešām izveidotos kritiski apstākļi, viņa nopietni apsvērtu iespēju kandidēt uz valsts augstāko amatu vēlreiz.

Kāds varētu būt Andra Bērziņa lēmums, un kā rīkosies partijas – par to rīt 900 sekundēs iztaujās politologu Ivaru Ījabu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl