Bērziņam būtu aktīvāk jāpauž savs viedoklis, uzskata eksperts

Komentāri

Valsts prezidentam Andrim Bērziņam būtu skaidrāk un aktīvāk jāpauž viedoklis starptautiski saspringtos brīžos, tā raidījumā 900 sekundes sacīja ārpolitikas eksperts Ojārs Skudra.

Ārpolitikas eksperts Ojārs Skudra:

Viņš pagaidām nevēlas šo aktīvo lomu uzņemties tā iemesla dēļ, ka tīri formāli var atsaukties uz konstitūciju, kas viņam nepiešķir ļoti plašas pilnvaras ārpolitikas jautājumos. Galvenais skaidrojums tomēr ir prezidenta priekšvēlēšanu kampaņa, kas nav paredzēta, bet tomēr notiek. Taču es pieņemu, ka tad, kad mums būs darīšana ar pamiera pārkāpšanu un atsāksies militārais konflikts Ukrainā, tad gan visas amatpersonas, Andri Bērziņu ieskaitot, skaidri un gaiši definēs Latvijas pozīciju.

Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl