Komentāri
Bērziņa preses sekretāre Krapāne no augusta sākuma strādās ar Bergmani
Foto: LETA

Bijusī Valsts prezidenta Andra Bērziņa preses padomniece Līga Krapāne piekritusi strādāt jaunā aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) komandā, ieņemot preses sekretāres amata vietu.

Krapāne norādīja, ka darba attiecības tiks sāktas ar 8. augustu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krapāne 1984. gadā sākusi strādāt Preses namā par arhivāri, savukārt vēlāk strādājusi kultūras pieminekļu pētniecības padomē LPSR Kultūras ministrijā. Deviņdesmito gadu sākumā viņa strādāja par korespondenti, reportieri laikrakstā Diena, savukārt no 1994. gada līdz 1995. gadam strādājusi NIP birojā, rakstījusi žurnālam Rīgas Laiks.

Vēlāk Krapāne kļuvusi par Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa preses sekretāri, bet no 1998. gada strādājusi Latvijas Televīzijā par svētdienas raidījuma Panorāma producenti. Vēlāk viņa ieņēma Ministru prezidenta Viļa Krištopana preses sekretāres amata vietu, bet 1999. gadā kļuvusi par sabiedrisko attiecību firmas P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības izpilddirektori.

Tāpat Krapāne strādājusi par AS “Latvijas Krājbanka” Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāju, bet 2002. gadā kļuvusi par Latvijas Pirmās partijas (LPP) komunikāciju vadītāju. Gadu vēlāk viņa ieņēma AS Latvijas Krājbanka Sabiedrisko attiecību un reklāmas pārvaldes vadītājas amata vietu, bet no 2005. gada līdz 2009. gadam viņa bijusi toreizējā SIA Bankserviss mārketinga vadītāja.
2009. gada sākumā Krapāne kļuvusi par Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) preses sekretāri, bet 2011. gadā piekritusi kļūt par Valsts prezidenta Andra Bērziņa preses sekretāri.

Krapāne mācījusies Rīgas 49. vidusskolā, Tautas kinoaktieru studijā, kā arī ieguvusi tiesību zinātņu bakalauru Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.
Latviešu valoda viņai ir dzimtā, savukārt krievu valodu viņa pārvalda teicami, bet angļu – labi, liecina prezidenta kancelejas mājaslapā pieejamais CV.

Kā ziņots, Saeima vakar aizsardzības ministra amatā apstiprināja līdzšinējo Saeimas deputātu Bergmani.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl