Bērnu stūrītis, zemenes un hipsterīga atmosfēra – kustība “Par!” pulcējās uz kongresu

Pievienot komentāru
Bērnu stūrītis, zemenes un hipsterīga atmosfēra – kustība “Par!” pulcējās uz kongresu
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

Sestdien, 15.jūnijā, koncertzālē “Tu jau zini kur”, Rīgā, notiek kustības “Par!” kongress, kurā tiks vēlēta jauna partijas valde, kā arī plānots grozīt partijas statūtus, paredzot iespēju veidot reģionālās nodaļas.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja kustības valdes priekšsēdētājs Daniels Pavļuts, ņemot vērā aktivitāti reģionos, kongresā tiks lemts par reģionālo pārstāvniecību veidošanu. Tādas sākotnēji varētu tikt izveidotas Valmierā un Liepājā. Reģionālo nodaļu turpmāka veidošana atkarīga no partijas biedru aktivitātes.

Kongresā plānots ievēlēt jaunu partijas valdi. Pavļuts pastāstīja, ka līdz šim valdes amatiem pieteikušies vairāk nekā desmit cilvēki, līdz ar to būšot nodrošināta konkurence. Pavļuts arī atkārtoti pieteicies darbam kustības valdē.

Pasākumā tiks vēlēta jauna valde, pārskata padome, vērtēta partijas darbība un veikti grozījumi politiskā spēka statūtos.

Kongresā kustības biedrus uzrunās Pavļuts un partijas partneri no apvienības “Attīstībai/Par!” partijām “Latvijas attīstībai” un “Izaugsme”. Ziņojumus sniegs Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs un pārstāvji no partijas vadības, “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijas un Ministru kabineta.