Bēgļus Latvijas “zaļie” politiķi pielīdzina invazīvu sugu ienākšanai

3 komentāri
Bēgļus Latvijas “zaļie” politiķi pielīdzina invazīvu sugu ienākšanai
EPA/LETA

Latvijas Zaļās partijas kongresā, kas sestdien, 9. aprīlī, notika Jūrmalā, politiskā spēka pārstāvji cita starpā arī aktīvi komentēja bēgļu jautājumu, pielīdzinot to invazīvu sugu ienākšanai, vēsta LNT Ziņas.

Tāpat Latvijas Zaļās partijas kongresā tika pausts gandarījums par patlaban iegūto politisko varu, kā arī izskanēja aicinājumi neieslīgt pašapmierinātībā un nezaudēt zaļo identitāti.

Viesturs Silenieks, Latvijas Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs:

Bioloģijas grāmatās šo procesu tulko kā invazīvo sugu ienākšanu. Tās ir sugas, kurām nav dabisko ienaidnieku. Mūsu, eiropeiskā kultūra un tolerances pakāpe ir daudz augstāka. [..] Atšķirībā no Eiropas vecajām valstīm, mums ir cita pieeja un mēs esam pratuši savlaicīgi noreaģēt, lai atšķirtu iecietību, humānismu no ļaunprātības un terorisma. Lielās valstis šajā cīņā mums ir zaudējušas, sērga jau ir pašā Eiropas sirdī un metastāzes izplatās nierēs un aknās, un jau sāk tuvoties smadzenēm.

Partija sestdien vēlēja jaunu līdzpriekšsēdētāju, jo iepriekš šo amatu ieņēma Vējonis, kurš apturēja darbību politiskajā spēkā pēc kļūšanas par Valsts prezidentu. Par amatu spēkojās Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka ar veselības ministru Gunti Belēviču. Kongresa delegātu vairākums atbalstīja Līdakas kandidatūru.

Foto – bēgļu nometnes:

Skaties video!

TOP komentāri

 • paldies!
  +1 +1 0

  paldies!

  Zaglīgie,korumpētie, ierēdnīši baidās no sacelšanās latgalē, kas pārņemtu visu šo sūdvalstiņu!!! Visa nozagtā manta,tiks nacionalizēta, un atgriezta tautai!!! Jo tauta ,nebaidās ne no krieva,ne no dieva,jo zaudēt vienkārši nav ko,apnikuši melīgie korumpētie sūdvalsts (vadoņi) ,kas māk tikai ar pirkstu uz citiem rādīt,bet paši turpina zagt!!! Pie vienas vietas Krievija,ASV,Eiropa, beidzat zagt šeit, šajā sūdvalstī,suņu banda!!! Un lai tie pakaļlaižas politiķi, tos bēgļus pieņem savās ģimenēs,un ļauj tiem varot,slepkavot, savas meitas,sievas!!!
 • Paldies!!!
  0 0 0

  Paldies!!!

  Tas neapturēs tautu no sacelšanās,pret korumpēto varu!!! Pamuļķi, jūsu vispār apzināties ko darāt,vēlme apspiest tautu,galu galā novedīs pie pilsoņu kara,tāda paša kara kā Ukrainā,Sīrijā!!! Un tās,par 49 miljoniem no angļiem iegādātās grabažas,neveicinās mieru šai valstī,tautas izpratni ,par korumpēto politiķu neizprotamajām spazmatiskajām darbībām,lai tikai noturētos pie varas....!!! Neaicinu pievienot Latviju, nedz ASV,nedz Krievijai,nedz citām savienībām!!! Bet ja politiķi,ierēdņi, nebeigs zagt un krāpties,šeit un tagad,tad Latviju kā valsti sagaida drūma nākotne,pēdējais laiks apdomāties!!! Lai tie politiķi kas ir eiropas pakaļlaižas, tos bēgļus pieņem savās ģimenēs,un ļauj tiem varot,slepkavot, savas meitas,sievas,dēlus!!!
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Tad jacer,ka puika spes pastavet par saviem vardiem.Citadi... visadi argonautu aizstavji saskries saks smilkstet pa visu pagastu,un onkulins svistot atvainosies uz visam pusem....es ta nedomaju,atvainojiet ja kadu aizskaru un tada gara.
  Tas ir tik glumi un nogurdinosi....
  Bet citadi...pirmo reizi saku domat ,ka varbut nakosajas velesanas vajadzetu balsot par ZZS.:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl