Bēgļu jautājums noved līdz politiķu attiecību skaidrošanai

Komentāri

Bēgļu jautājums arvien vairāk karsē politisko vidi. Domstarpības par migrantu uzņemšanu noved līdz attiecību kārtošanai koalīcijā un likumu izmaiņām. Parlamentā tagad būs jālemj, vai turpmāk jautājumus par bēgļu uzņemšanu var pieņemt Ministru kabinets, vai arī šim lēmumam jābūt Saeimas kompetencē.

Parlamenta atbalstu šodien guvusi iecere diskutēt par grozījumiem Patvēruma likumā. Tas nozīmē, ka divām Saeimas komisijām – Cilvēktiesību un Aizsardzības – tagad būs jāmeklē argumenti, kādēļ tieši Saeima, nevis valdība, turpmāk varēs noteikt uzņemamo migrantu skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Frakciju pārstāvju skaidrojumi, kādēļ ieceri noraidīt vai atbalstīt, gan nerada pārliecību, bet gan vairāk atgādina politiskās spēles.

Kad iecerētie grozījumi, ja tiks atbalstīti arī turpmāk, varētu stāties spēkā, nav zināms. Līdz ar to Saeimas galavārds par bēgļu uzņemšanu varētu attiekties nevis uz šā brīža situāciju, bet turpmāko nākotni.

Foto:

Skaties video!

http://tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-zinas/653049?autostart=true

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl