1 komentārs

Vienotība ir vienīgā valdības partija, kas gatava diskutēt par 526 bēgļu uzņemšanu papildus 250 patvēruma meklētājiem, kurus Latvija jau piekritusi uzņemt. Zaļo un zemnieku savienība un Nacionālā apvienība šādai iespējai pašlaik saka stingru “nē”.

Vienotības vadītā Ārlietu ministrija brīdinājusi, ka, ja Latvija neatbalstīs patvēruma meklētāju uzņemšanu, sagaidāmas nopietnas politiskas, finansiālas un juridiskas sekas.  Jautājuma dēļ apdraudēta valdības stabilitāte, pirmdien žurnālistiem atzina Vienotības līdere Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Savā ziņā ir iestājusies konstitucionāla krīze, jo valdība, kurai ir parlamenta vairākums, nespēj pieņemt lēmumu jautājumā, kas ir svarīgs,” teic Āboltiņa.

Latvijas pozīcija ir tāda, ka tai pašlaik pozīcijas nav, jo koalīcijas partijas par vienotu nostāju nevar vienoties. Tāpēc atbildīgais ministrs Rihards Kozlovskis šodien nedevās uz Briselē notiekošo Eiropas Savienības iekšlietu ministru ārkārtas sanāksmi par bēgļu jautājumu. Latvija šajā sēdē tiek pārstāvēta zemākā līmenī.

Lai gan Āboltiņa cer, ka situāciju varētu atrisināt prezidents Raimonds Vējonis, pagaidām par to nekas neliecina. Prezidents pirmdien runāja arī ar Zaļo un zemnieku savienību, bet poliskais spēks joprojām stingri iestājas pret papildu bēgļiem Latvijā.

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    Latvija nav piekritusi uzņemt necik bēgļus. Saeima un valdība, īpaši Iekšlie†u minis†rijas valsts sekre†ū†e Ilze Pē†ersone - Godmane. bremze Lēnuma ne tik sen meloja, ka Latvija uzņems tikai 250 "bēgļus". par†iju apvienība "Vienotība", pa skuju †aku virzīdamās var par wisko diskutēt - arī par 526 bēgļu uzņemšanu. kaut līdz Saeimas ārkārtas vēlēšanām.
    bet elek†orā†s "bēgļiem" dos zināt ielūdzēju patieso dzīves vietu adreses.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl