Komentāri

Nacionālā apvienība pirmdien ir nolēmusi no savām rindām izslēgt Rīgas domes deputātu Andri Vilku, kurš rupji un agresīvi izturējās pret mediķiem.

Skandālu izraisīja portālā pietiek.com publiskotais video, kurā fiksēta bijušā Saeimas un tagadējā Rīgas domes deputāta Andra Vilka uzvedība “ātrās palīdzības” automašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video redzamie notikumi risinājušies šā gada sākumā. Tolaik atklātībā nāca ziņas, ka Vilks atrasts guļam uz ielas alkohola reibumā un pēc tam sarīkojis nekārtības mediķu automašīnā, tikmēr pats politiķis apgalvoja, ka esot nevainīgs, jo lietojis tikai ap 50 gramiem alkohola, turklāt viņš esot sasitis galvu.

Foto:

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uzskata, ka videoieraksta nokļūšana publiskajā telpā ir rupjš fizisko personu datu aizsardzības likuma pārkāpums. Pārbaudi sākusi arī Datu valsts inspekcija.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl