Baldzēns: Sociālo un darba lietu komisijā sastāvā vērojams pieredzes un profesionalitātes “sakausējums”

0 Komentāru
Baldzēns: Sociālo un darba lietu komisijā sastāvā vērojams pieredzes un profesionalitātes “sakausējums”
IEVA LEINIŠA, LETA

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sastāvā vērojams pieredzes un profesionalitātes sakausējums, aģentūrai LETA komentēja Latvijas brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns.

Tāpat komisijā ir arī “jaunas asinis”, kas došot iespēju kvalitatīvām diskusijām un nonākšanu pie jauniem kopsaucējiem, iespējams uzlabojot atsevišķus risinājumus. Nekā slikta Sociālo un darba lietu sastāvā Baldzēns nesaskata, jo tajā redzams, ka parlaments “no vienas puses atjauno savus spēkus, bet no otras tiek nodrošināta arī pēctecība”.

Baldzēns uzskata, ka Sociālo un darba lietu komisijā pietiek kvalificētu cilvēku.

Patlaban, viņa ieskatā, svarīgākie Sociālo un darba lietu komisijas jautājumi ir Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa otrreizējai caurlūkošanai nodotais Darba likums, kā arī mediķu un skolotāju atalgojuma jautājumi.

Kā ziņots, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja amatā trešdien tika ievēlēts Andris Skride (AP), viņa biedra amatā ievēlēta deputāte Anda Čakša (ZZS), bet par komisijas sekretāri apstiprināta Ieva Krapāne (KPV LV).

Komisijā strādās arī deputāti Andrejs Klementjevs (S), Jānis Krišāns (S), Vitālijs Orlovs (S), Jānis Reirs (JV), Edmunds Teirumnieks (VL-TB/LNNK), Evita Zālīte-Grosa (JKP) un Normunds Žunna (JKP).

0 Komentāru