Komentāri

Izslēgtām bākugunīm un bez sievas, taču ar asarām un apņemšanos saliedēt tautu. Tā pirms četriem gadiem, 2011. gada 8. jūlijā, pirmo dienu prezidenta amatā pavadīja Andris Bērziņš.

Latvijas astotais Valsts prezidents Andris Bērziņš savā pirmajā uzrunā solīja vairākas būtiskas lietas. Pirmkārt, A. Bērziņš solījās rūpēties par to, lai cilvēki atgūtu ticību valstij un galvenais – saviem spēkiem. Šis prezidents savu darbu sāka kā tautas saliedēšanas prezidents un solījās nestāvēt malā, bet aktīvi piedalīties politiskajās norisēs. ”Es pierādīšu, ka arī ar manā rīcībā esošajiem instrumentiem valsts labā var izdarīt daudz,” tā toreiz solīja A. Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

A. Bērziņš sevi centās pasniegt kā vienkāršu lauku cilvēku. Iespējams, tāpēc inaugurācijas balles vietā bija vien neliela pulcēšanās Saeimas Sarkanajā zālē. Tur A. Bērziņš arī paskaidroja, kad būs balle un kad cilvēki varēs redzēt viņa kundzi – valsts pirmo lēdiju.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl