Komentāri

Solvitas Āboltiņas nekandidēšana uz partija Vienotība vadītājas amatu bija vienīgā iespēja savu vietu politikā saglabāt, uzskata politikas eksperts, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Juris Rozenvalds.

Rozenvalds arī pauda, ka Āboltiņa tikai uz brīdi noies “otrajā plānā”, turklāt Āboltiņas atkāpšanās no Vienotības vadītājas amata partijas reitingus uzlabos, jo pietiekami daudzi visās Vienotības neveiksmēs vainoja tieši viņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad, pēc šī Āboltiņas soļa, piemēram, Andrim Piebalgam, ir visas iespējas sākt Vienotības restartu. Jautājums ir – vai viņš to izdarīs, pauda Rozenvalds.

Skaties video!

Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Smiltēns un Piebalgs

Solvita Āboltiņa, partijas Vienotība līdere:

Es ticu, ka Vienotība ir nepieciešama Latvijai, un tieši tāpēc es nevienu brīdi neesmu uzskatījusi, ka ir iespējama atdzimšana bez reālām pārmaiņām partijā, bez reālas partijas vadītāja nomaiņas, bez reālas rindu sakārtošanas. Un tieši tāpēc es neuzskatu un neesmu uzskatījusi par iespējamu kandidēt par valdes priekšsēdētāju nākamajās, gaidāmajās kongresa vēlēšanās. Žanna d’Arka esot teikusi: ”Es nebaidos ne no kā, tikai no nodevības. Es mīlu savu zobenu, bet vairāk par savu zobenu es mīlu savu karogu.” Un tieši tāpēc es palikšu kopā ar jums, lai kāda būtu Vienotības nākotne.

Lasi vēl