Astoņos vēlēšanu iecirkņos būs jāpārskaita balsis

Komentāri

Atklājot neprecizitātes, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) trešdien, 15. oktobrī, lēma, ka astoņos Rīgas vēlēšanu iecirkņos būs jāpārskaita balsis, kas nodotas par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sarakstu.

Šāds lēmums pieņemts pēc deputāta kandidāta Valda Kalnozola iesnieguma, kurš Rīgas apgabalā palika pirmais ”aiz svītras”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārskaitīšana tiks veikta iecirkņos, kur pēc CVK veiktās ieskenēto zīmju pārbaudes tika secināts, ka tajos ir atrasta vairāk nekā viena kļūda.

Arnis Cimdars, CVK vadītājs:

Mēs pārliecinājāmies, ka ne visi plusi un svītrojumi absolūti visos gadījumos ir bijuši uzskaitīti viennozīmīgi pareizi, kaut arī lielākā daļa, gandrīz visi iecirkņi, ir strādājuši bez tādām kļūdām, bet atsevišķos iecirkņos tādas noguruma radītas kļūdas ir bijušas.

Balsu pārskaitīšana notiks līdz piektdienai. CVK pārskaitītās balsis apstiprinās nākamnedēļ.

Vēlēšanu komisija jau ir pārskaitījusi par ZZS nodotās balsis 33 iecirkņos. Tā rezultātā punktu starpība starp V. Kalnozolu un Saeimā iekļuvušo Māri Kučinski sarukusi no 20 līdz diviem punktiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl