Ašeradens sola izskaust ķildas un intrigas “Vienotībā”

5 komentāri

Partijas “Vienotība” jaunais līderis – ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens – sola, ka politiskajā spēkā ķildu un intrigu vairs nebūs. 

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Ašeradens, šobrīd partiju “Vienotība” ir pametuši biedri, kuri nebija apmierināti ar līdzšinējo darbību. Vienlaikus Ašeradens min, ka biedru aiziešana no partijas sasniegusi savu augstāko punktu un prognozē, ka tā apstāsies.

Arvils Ašeradens
Partijas “Vienotība” valdes priekšsēdētājs

Mēs esam redzējuši, ka cilvēki, kas nav apmierināti ar līdzšinējo darbību, kā ir funkcionējusi “Vienotība”, viņu pamet. Man liekas, ka tas process ir sasniedzis savu piepildījumu. Es redzu to, ka šim te procesam vajadzētu apstāties. Kongress parādīja, ka partija ir darbspējīga. Ieradās vairāk nekā 300 dalībnieku, – strādāja, diskutēja, atbalstīja kongresā izskanējušo valsts attīstību un partijas attīstību. Kopumā tam ir jābūt par pamatu, lai ķildas beigtos un būtu konstruktīvs darbs.

Šajā nedēļā Ašeradens sasauks partijas valdes sēdi, kurā plāno izveidot veicamo darbu sarakstu. Kā arī iecerēts veikt “Vienotības” lietu revīziju, lai saprastu, cik partijā ir biedru, kāds ir viņu viedoklis, tāpat tiks skatīts partijas finansiālais stāvoklis.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl