Ašeradens sola izskaust ķildas un intrigas “Vienotībā”

5 komentāri

Partijas “Vienotība” jaunais līderis – ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens – sola, ka politiskajā spēkā ķildu un intrigu vairs nebūs. 

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Ašeradens, šobrīd partiju “Vienotība” ir pametuši biedri, kuri nebija apmierināti ar līdzšinējo darbību. Vienlaikus Ašeradens min, ka biedru aiziešana no partijas sasniegusi savu augstāko punktu un prognozē, ka tā apstāsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Arvils Ašeradens
Partijas “Vienotība” valdes priekšsēdētājs

Mēs esam redzējuši, ka cilvēki, kas nav apmierināti ar līdzšinējo darbību, kā ir funkcionējusi “Vienotība”, viņu pamet. Man liekas, ka tas process ir sasniedzis savu piepildījumu. Es redzu to, ka šim te procesam vajadzētu apstāties. Kongress parādīja, ka partija ir darbspējīga. Ieradās vairāk nekā 300 dalībnieku, – strādāja, diskutēja, atbalstīja kongresā izskanējušo valsts attīstību un partijas attīstību. Kopumā tam ir jābūt par pamatu, lai ķildas beigtos un būtu konstruktīvs darbs.

Šajā nedēļā Ašeradens sasauks partijas valdes sēdi, kurā plāno izveidot veicamo darbu sarakstu. Kā arī iecerēts veikt “Vienotības” lietu revīziju, lai saprastu, cik partijā ir biedru, kāds ir viņu viedoklis, tāpat tiks skatīts partijas finansiālais stāvoklis.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl