Ašeradens: Pēc sarežģīta gada partijai “Vienotība” ir izdevies atjaunoties jaunā kvalitātē

4 komentāri

Pēc sarežģīta gada partijai “Vienotība” ir izdevies atjaunoties jaunā kvalitātē. Tādu pārliecību šī politiskā spēka kongresā sestdien pauda tā vadītājs Arvils Ašeradens.

Viņš arī atzina, ka ir aizvadīts, iespējams, sarežģītākais gads “Vienotības” vēsturē. Šajā laikā no politiskā spēka izslēgti cilvēki, kuru darbība esot bijusi destruktīva. Pārdzimstot par “Jauno Vienotību”, partija par sarakstu līderiem tomēr izvirzījusi virkni jau esošo ministru, deputātu vai partijai pietuvinātu cilvēku.

Par jaunajiem tiek saukti cilvēki no sešām reģionālajām partijām, ar kurām “Vienotība” noslēgusi sadarbības līgumu startam oktobrī gaidāmajās vēlēšanās. Salaspils un Cēsu esošie mēri, bijušais Preiļu mērs tomēr politikā nav pirmziemnieki, lai gan partijas priekšsēdētājs viņus pieskaita pie jaunās paaudzes.

Arvils Ašeradens
“Vienotības” valdes priekšsēdētājs

Nepārprotami, jauna uzlecošā zvaigzne ir Hosams Abu Meri, kurš frakcijā sevi pierādīja, kad tā juka ārā. Saliedēja, motivēja, savāca cilvēkus kopā un pat tos, kas bija aizgājuši uz citu politisko spēku. Kopā ar vecajiem politiķiem ir ļoti labs piedāvājums.

Saskaņā ar jaunākajiem sabiedriskās domas aptauju datiem, “Jaunā Vienotība” tikai nedaudz pārvar iekļūšanai Saeimā nepieciešamo 5% robežu. Vienlaikus, Ašeradens LNT Ziņām pauda apņēmību jau rudenī būt starp valdību veidojošajām partijām.

4 komentāri