13 komentāri

Kļūstot par “Vienotības” vadītāju, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens centīsies mobilizēt demokrātiskos spēkus, lai novērstu Aivara Lemberga un Nila Ušakova nonākšanu premjera amatā.

Šā rīta intervijā LNT raidījumā 900 Sekundes viņš norādīja, ka pašmāju politikā ir iezīmējušies divi virzieni – prokremliskais ar “Saskaņas” panākumiem Daugavpilī un citās lielajās pilsētās, kā arī “valsts nozagšanas virziens”, kas par sevi lika manīt Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbā. “Ievēlot Ingunu Sudrabu, šis politiskais virziens sevi skaidri apliecināja,” teic ekonomikas ministrs.

Ašeradens vērsa uzmanību uz uz lielu risku, ka nākamā gada 7. oktobrī pēc Saeimas vēlēšanām premjers būs vai nu Aivars Lembergs vai arī Nils Ušakovs – tas ir ir risks visai valstij.

Šobrīd ir “Vienotības” “būt vai nebūt” laiks un pavisam iespējams, ka šis ir partijas pēdējais kongress. Vissvarīgākais patlaban ir ievēlēt labu valdi, norāda Ašeradens, sakot, ka “Vienotības” un Solvitas Āboltiņas ceļiem, visticamāk, būs jāšķiras.

Kā ziņots, “Vienotības” vadību pārvēlēs partijas kongresā 19. augustā. Uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidē trīs politiķi – Ašeradens, Edvards Smiltēns un Vilnis Ķirsis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl