Agešins: Ušakovs Maskavā mēģināja labot Latvijas politiķu kļūdas

Komentāri

Latvija ir tilts starp rietumiem un austrumiem, un ”Saskaņas centra” līderis Nils Ušakovs uz Maskavu devās, lai mēģinātu glābt ārpolitikas resoru kļūdas un to pieļautos izteicienus, tā pirmsvēlēšanu duelī raidījumā ”900 sekundes” pauda ”Saskaņas centra” pārstāvis, Saeimas deputāts, kurš darbojas Nacionālās drošības komisijā Valērijs Agešins.

N. Ušakovs vizītē Maskavā tikās ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču un Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, kurš pārstāv kaimiņvalstī valdošo partiju ”Vienotā Krievija”, kā arī pareizticīgo baznīcas patriarhu Kirilu, kurš ir Vladimira Putina politikas atbalstītājs. Savas vizītes laikā Nils Ušakovs, komentējot saspringto situāciju Ukrainā, paziņojis: ”Šobrīd labākais, kas Latvijai var būt, ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Tā ir stabilitāte.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr pirmsvēlēšanu duelī pašreizējais Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis kritizēja N. Ušakova braucienu uz Maskavu, paužot, ka tas dod nepareizu signālu sabiedrībai.

Valērijs Agešins, “Saskaņas centrs”:

Agri vai vēlu šī saspringtā situācija beigsies, un tad kādam būs jādraudzējas ar Krieviju. Es uzskatu, ka ar Krieviju ir jārunā pragmatiski un gudri. Mums nevajag stāstīt savas patiesības – mums ir pretrunas, bet mē virzāmies tālāk.

25. septembrī raidījuma “900 sekundes” studijā duelējās Valērijs Agešins no ”Saskaņas centra” un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis no “Zaļo un zemnieku savienības”. V. Agešins šobrīd ir Saeimas deputāts, kurš darbojas Nacionālās drošības komisijā. Viņš bija trešais ”Saskaņas centra” virzītais pārstāvis darbam šajā komisijā, jo divi iepriekš virzītie – Jānis Urbanovičs un Andrejs Elksniņš – nesaņēma pielaidi valsts noslēpumam.

Iepriekš Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, komentējot N. Ušakova izteikumus publiskajā telpā un vizīti Maskavā, pauda, ka “varonim ir jāļauj savu varoņa eposu izdziedāt līdz galam”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl