Artuss Kaimiņš dividendēs no “Suņu būdas” pērn saņēmis 13 888 eiro

4 komentāri
Artuss Kaimiņš dividendēs no “Suņu būdas” pērn saņēmis 13 888 eiro
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Deputāts Artuss Kaimiņš (“KPV LV”) savā amatpersonas deklarācijā norādījis, ka Saeimā pērn nopelnījis 29 295 un 7447 eiro, bet 13 888 eiro saņēmis dividendēs no SIA “Suņu būda”. Tajā viņam pieder 281 akcija, par kopējo vērtību 2810 eiro.

Deputātam pieder 1990. gada “Mercedes” un šā paša gada izlaiduma motocikls “TULA MMZ 5 951”.

Aģentūrai LETA ziņo, ka KNAB vēl aizvien turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kurā par nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu iepriekš aizdomās turētā statuss bija piemērots Artusam Kaimiņam.

Savukārt trešdien tika vēstīts, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par krāpšanu rosina apsūdzēt Saeimas deputātu, Kaimiņa kolēģi Ati Zakatistovu (“KPV LV”) un uzņēmēju Viesturu Tamužu.

No KNAB izplatītā vizuālā materiāla noprotams, ka no 2016. gada 1. jūnija līdz līdz 2017. gada 1. jūnijam juridiska persona, uzticoties Tamužam, kopumā pārskaitījusi 26 620 eiro par līgumos noteiktajām konsultācijām, kuras, kā esot konstatēts izmeklēšanā, netika sniegtas.

Pērn LETA ziņoja, ka uzņēmums atbilstoši līguma prasībām un SIA “Per capita” piestādītajiem rēķiniem pārskaitīja naudas līdzekļus un pievienotās vērtības nodokli uz SIA “Per capita” bankas kontu līdz brīdim, kad masu saziņas līdzekļos parādījās ziņas par partijas “KPV LV” līdera Artusa Kaimiņa, Zakatistova un Tamuža sarunām, kurās Zakatistovs paziņoja, ka saņem no Tamuža 2000 eiro mēnesī.