Komentāri
Artusa Kaimiņa jaundibinātā partija popularitātes ziņā jau apsteigusi Vienotību
Foto: LETA

Zaļo un zemnieku savienība turpina gozēties popularitātes zenītā, savukārt, tikko kā dibinātā Artusa Kaimiņa partija pēc iedzīvotāju atbalsta KPV apsteigusi valdībā strādājošo politisko spēku Vienotība.

Kā liecina Latvijas Faktu jaunākā partiju popularitātes aptauja, 19,9% iedzīvotāju Saeimas vēlēšanās balsotu par Zaļo un zemnieku savienību. 19,1% balsi atdotu par Saskaņu. Pārējās partijas krietni atpaliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešajā vietā ar 6,2% atbalstu ir Nacionālā apvienība, bet ceturtajā vietā ar 6,1%-na atbalstu ir pirmo reizi aptaujā iekļautā Artusa Kaimiņa partija. Tikmēr par Vienotību būtu gatavi balsot tikai 4,1% pilsoņu, par Latvijas reģionu apvienību 2,4% un par partiju No sirds Latvijai – 1,4%.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl