Arodbiedrības satraucas, ka iecerētās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta sistēmā rada diskrimināciju

Apspriešanas procesā šobrīd ir izmaiņas bezdarbnieku pabalsta sistēmā. Labklājības ministrija tās pieteica jau pirms kāda laiciņa, un tās paredz nedaudz saīsināt pabalsta izmaksas maksimālo periodu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Baiba

    Baiba

    Cilveki uz silmnicu vavar aizbraukt jo nav naudas lai arstetos jamirs majas.ko jus domajat ta saime ja man nebutu jamaksa ar dzivokla ire es butu vis laimigaka,bet deputatiem ta ir,kas vini ir citi cilveki atnakusi no kadas planetas,es domaju kad visiem likumi ir vienadi.latviesu tauta mums ir kautkas jadara laiks vienoties kopa.es ari laprat pasedetu saima vai paguletu.
  • Anna

    Anna

    Pārlasiju un bija rakstīts ka pieliks pie visām mazajām pensijām , bet ja saslimst nevis bērnībā bet vēlāk nekā un starpība no bērnības ir uz pusi lielākā , laikam 10 gadīgam vajag vairāk kaloriju nekā 20 gadīgam un bieži slimojošie saskaras ar super nabadzību slimnīcu ēdināšanā un izzagšanu , nesmukums par dažiem miljoniem , ķāpēc lielus finansējumus dāvina kur vien var bet tur kur vajag ietaupa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!