Ārlietu ministrija: Nav pieņemama Rīgas padomju “atbrīvošanas” svinēšana Maskavā

Latvijas Ārlietu ministrijai (ĀM) nav pieņemama 13. oktobrī Maskavā plānotā svētku uguņošana, kas tikšot veltīta padomju karaspēka paveiktajai Rīgas “atbrīvošanai” no vācu okupācijas, aģentūrai LETA pavēstīja ministrijā.

Atpakaļ uz rakstu

28 komentāri

 • Juris

  Juris

  Paldies Krievijai par Uzvaras salūtu! Par spīti Latvijas Ostlandiešiem.
 • Juris

  Juris

  Kāpēc vienmēr PSRS un Krievija, jūsu smadzeņu viena krunka neapjēdz, kas ir Džugašvili un Berija, pēc tam Hruščovs, kurš atņēma Abreni. Rietumu draugi pat līdzjūtību neizteica!
 • Juris

  Juris

  Ne Latvija neatzīst uguņošanu. Mums ir ārlietu ministrs ar novirzēm!
 • Juris

  Juris

  Vismaz pārmetiet krustu tiem latviešiem, kuru tēvus un dēlus nošàva 16. marta latviešu fašisti. Nu nav Krievijas vainas dēļ Ostlandes kartē.
 • Werrtyu Sgfjgkhl

  Werrtyu Sgfjgkhl

  Aigars Aigars: par brīvalsts laiku un padomijas laiku var runāt tikai tie, kas ir tajos laikos dzīvojuši vai labi pārzina savas valsts vēsturi. Vai brīvalsts laikā fiziski iznīcinaja pagrīdes komunistus, kas staigaja ar sarkaniem karogiem un nestrādaja, bet dzivojano Kremļa pabalstiem regulāri čāpjot par robežai Latgale un Kremli? Un padomija, kasfiziski iznīcināja Latvijas izglīāko un čaklāko tautas daļu no kā bija ko pievākt, pie tam b vēl nevainīgus bērnus aizveda uz Krieviju mērdēt badā. Un pēc otrās okupācijas par visaptverošo valsts izzagsanu atkarība no ieņemama amata kaut vai tikai LPSR. Izzaga valsts uzņēmumus organizēti un pa vienam. Un korupcija,kad bez kukuļa neviens uzņemums Maskavā nevarēja saņemt vajadzīgo ražošanai, kad uzņēmumi neradīja peļņu, bet vadība saņema prēmijas? Ideologi pičkāja ideoloģiju, kas atšķirās krasi no vīņu reālās rīcības. Un kas tad pēc neatkarības ieguva varu? Tie paši KP ideologi un vinu pakalpiņi.Tikai, jaLPSR bija jāslēpj sva alkatība tad pēc neatkarības tā uzplauka visa krāšņumā. Komunistiskās ideoloģijas divkosība nav zudusi un, diemžēl daļa vinu pēcnācēju to turpina jau atklātā mēžonīgā kapitālisma apstākļos
 • Juris Plakanis

  Juris Plakanis

  Kur tad pēkšņi ārlietu ministrija atzīst Latvijas 100 gades neesamību?
  • Juris Kante

   Juris Kante

   Ārlietu ministrija atzīst Latvijas okupāciju,nevis 100 gadu neesamību.Domā, ko raksti.
  • Juris Plakanis

   Juris Plakanis

   Juris Kante Ārlietu ministrija atzīst Ostlandi, muļķis piedzimi tāds nomirsi!
 • Modris Zaķis

  Modris Zaķis

  Nu ko jūs variet ņemties ap šo Krievijas vēlmi parādīt savu nozīmīgumu šajā pasākumā! Pavēle sūtīja un ja var ticēt 150tūkstoši padomju karavīru(arī latvieši!) atdeva dzīvības lai tiktu mēs vaļā no fričiem!Vai kāds grib apgalvot,ka ar tiem būtu labāk, neesmu dzirdējis! Jeņķi bija tuvumā??? un vēlējās mūs atbrīvot? Kaut kā, kad meža brāļi vēl gribēja alternatīvu un gaidīja kādu palīdzību kur tad bija rietumvalstis!?Tā kā nevajag pārmest padomijai,ka tā mūs,,atbrīvoja" ar kopīgiem upuriem varam tikai būt neapmierināti, ka atbrīvoja, bet,, aizmirsa"doties mājās!Tā kā lai ir mums svētki kurus krievs rīko par tikšanu vaļā no fašisma un atmiņai par bojā gājušajiem un mums par prieku,ka tās ir nodevas vēsturei kuru tagad neizmainīt.Nu mums ir sava Valsts kuru mēs, pa 30gadiem, vēl arvien, neesam iemācījušies apsaimniekot!Atceros padomju laikā pie visiem sliktumiem Maskava bija vainīga! Tagad mēs paši,iznāk,stulbi vai negribam,priekš sevis izdarīt,lai dzīvotu pārticībā!
  • kurlajam Modrim

   kurlajam Modrim

   Jā, ar fričiem tiešām bija labāk nekā ar vaņkām. Pret latviešiem tie izturējās daudz civilizētāk nekā austrumu okupanti. Piem. vācietis zemniekam atņēma govi, bet vēl samaksāja; krievs atņēma govi, izvaroja saimnieci un nošāva saimnieku.
 • Dzintars

  Dzintars

  Aigars,Aigars. Re kur viens tips kas sūtītu nevainīgus bērnus,vecus cilvēkus uz Sibīrīju! Īsta čekistu un komunista domāšana!
 • S

  S

  Vislabāk-ignorēt visādas stulbības, bet pašiem darīt vairāk, lai pasaulē saprastu PSRS noziegumu apmērus.Man, piemēram, Holandē draugu kompānijā pat nācās skaidrot, kādēļ par 25.03. cilvēki netiesājās.Un tie nebija kaut kādi nesaprašas, bet izglītoti, pat jauni cilvēki.
 • tak

  tak

  lai svin tie liesovinistu sarkanie nacisti,cilvekbendes! A mes svinesim,kad pasi naciki iznide savus pilsonisus un Sibirijas pardosanu Kinai! Prozit Sibirijen Caina taun!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!