Arī “Attīstībai/Par!” rīkos sarunas ar atsevišķām partijām

2 komentāri
Arī “Attīstībai/Par!” rīkos sarunas ar atsevišķām partijām
ANNIJA MEIKŠĀNE, F64

Arī apvienība “Attīstībai/Par!” iecerējusi rīkot konsultatīvas divpusējās sarunas ar atsevišķiem parlamentā iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem, noskaidroja aģentūra LETA.

“Attīstībai/Par!” gan pagaidām nekomentē šo ieceri, norādot, ka to darīs vēlāk. Ar šo soli politiskais spēks neplānojot uzņemties iniciatīvu valdības veidošanā, bet vēloties konsultēties par esošo situāciju.

Ceturtdienas vakarā apvienību veidojošās partijas tiekas vadības sanāksmē, lai izdiskutētu radušos situāciju.

Piektdien, 12. oktobrī, no rīta pēc “Attīstībai/Par!” iniciatīvas notiks tikšanās ar “Jauno Vienotību”, tāpat tikšanās varētu notikt ar Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS), kā arī Nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK.

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns, vaicāts par “Attīstībai/Par!” ieceri rīkot konsultatīvas sarunas ar partijām, aģentūrai LETA sacīja, ka to vērtē normāli, pozitīvi un neko negatīvu tajā nesaskata. Ņemot vērā, ka nekāda vienošanās par to, ka kāds ar kādu nerunā, iepriekš nav panākta, politiķis šo soli neuzskata kā pret JKP vērstu rīcību. Viņam gan rodoties jautājums par “Attīstībai/Par!” plāniem tikties ar ZZS, taču, ja tā ir tikai konsultēšanās, nevis runāšana par valdības veidošanu, tad Bordāns arī to nevērtē negatīvi.

JKP politiķis arī norādīja, ka viņa partijai ir ļoti labs piedāvājums valdības veidošanā, lai tas varētu gūt politiķu, kā arī Valsts prezidenta atbalstu. Par šo piedāvājumu Jaunajai konservatīvajai partijai piektdien nosacīti īsas sarunas ir paredzētas ar vairākām partijām.

Kā ziņots, līdz šim sarunas rīkoja Jaunā konservatīvā partija, kā arī “KPV LV”, kas saņēma visvairāk mandātu jaunajā Saeimā, neskaitot “Saskaņu”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl