Komentāri

Prezidents Laimdotas Straujumas komandai devis vairs tikai nedēļu laika. Ja partneri par amatu sadali tomēr vienoties nespēs, valdības izveide būs jāuztic citai komandai. Pagaidām Vienotībai ir visplašākais portfeļu skaits – premjers, finanses, ārlietas, iekšlietas, satiksme un veselība. Zaļajiem zemniekiem – aizsardzība, labklājība, zemkopība, ekonomika un izglītība. Bet Nacionālajai apvienībai – kultūra, tieslietas un vide, kā arī Saeimas priekšsēdētāja amats

Šodien pie prezidenta ieradās visu trīs topošās koalīcijas partiju līderi šodien atkal ieradās pie prezidenta, lai atskaitītos, kā sokas ar valdības veidošanu. Trijotne šonedēļ tā arī nesanāca kopā, un pie prezidenta devās, paši savā starpā vēl līdz galam nevienojušies.

Pagaidām Vienotībai ir visplašākais portfeļu skaits – premjers, finanses, ārlietas, iekšlietas, satiksme un veselība. Zaļajiem zemniekiem – aizsardzība, labklājība, zemkopība, ekonomika un izglītība. Bet Nacionālajai apvienībai – kultūra, tieslietas un vide, kā arī Saeimas priekšsēdētāja amats.

Klupšanas akmens joprojām ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, kuru savā pārraudzībā grib ZZS.

Pēc tikšanās ar prezidentu partneriem nācās atzīt – no tā, vai ZZS spēs piekāpties, atkarīgs, vai valdību vispār izdosies izveidot.

Bez Vides ministrijas iespējamas vēl nelielas modifikācijas. Vienotība ar ZZS iekšlietas varētu mainīt pret izglītību. Tāpat veselība varētu tikt atdota nacionāļiem, kuri gan labprātāk raudzītos citā virzienā, bet ir gatavi kompromisam.

Piedāvājums acīmredzami neapmierina trešo partneri – Zaļo un Zemnieku savienību, kuras līderis Augusts Brigmanis  gan šodien lika domāt, ka spēs ar Vides ministrijas zaudējumu samierināties.

Brigmanis gan ilgi nespēja izturēt starmešu gaismā un aizgāja, pamezdams preses brīfingu tikko sākušos.

Vai vēlme izveidot valdību tomēr būs lielāka par atsevišķu partneru vilšanos, uzzināsim jau pavisam drīz. Straujumas komandai līdz valdības izveidošanai dots laiks – viena nedēļa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl