Komentāri
Ar Ministru kabineta darbu neapmierināti ir 70% iedzīvotāju
Foto: LETA

Maijā salīdzinājumā ar aprīli ir uzlabojies Latvijas iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu, liecina jaunākās DNB Latvijas barometra aptaujas dati.

Maijā atzinīgu vērtējumu valdības paveiktajam sniedza 22% (aprīlī – 21%), bet neapmierinātību ar Ministru kabineta darbu pauda 70% (aprīlī – 73%). Pārējiem aptaujātajiem bija grūti novērtēt valdības darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdības darba vērtējuma indekss maijā bija mīnus 33. Salīdzinājumam – aprīlī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 36, martā – mīnus 33, februārī – mīnus 32, janvārī – mīnus 31.
DNB Latvijas barometrs ir ikmēneša socioloģiskais pētījums, kurā tiek pētītas konkrētā brīža aktuālās norises sabiedrībai nozīmīgās jomās. Vienlaikus iedzīvotājiem ikreiz tiek uzdots pastāvīgo jautājumu kopums, kas mēnesi pa mēnesim atspoguļo sabiedrības vispārējā noskaņojuma izmaiņas.

Jaunākās aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laikā no 8.maija līdz 21.maijam. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīves vietās, tika aptaujāts 1001 respondents vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl