Komentāri

Nākamā gada rudenī notiks Saeimas vēlēšanas, un jau tagad tiek veidotas jaunas partijas. Tāpat sākas Saeimas deputātu ceļošanas no viena politiskā spēka uz citu.

Piektā daļa jeb 21% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norāda, – gadījumā, ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas, balsotu par kādu no jaunizveidotajām politiskajām partijām. Trešā daļa izvēlētos kādu no šobrīd Saeimā pārstāvētajām partijām un 5% – par kādu no vecākām, bet šobrīd Saeimā nepārstāvētām partijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TNS veiktā aptauja internetā vēsta, ka 15% iedzīvotāju nepiedalītos Saeimas vēlēšanās. Ceturtā daļa (27%) Latvijas iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl