Komentāri

Šodien aprit mēnesis, kopš darbu uzsākusi 12. Saeima. Šajā parlamenta sasaukumā krietna deputātu daļa ir jaunpienācēji, kuri Saeimā ievēlēti pirmo reizi. Bijušais spēkavīrs Raimonds Bergmanis norāda, ka mēneša laikā ir diezgan grūti apgūt visu jauno. Viņš noslogojuma dēļ sportiskās aktivitātes atstājis novārtā.

”Pēdējā laikā man sanāk piecas stundas diennaktī gulēt, tā kā diez vai man atradīsies laiks sportiskās formas uzturēšanai,” atzīst Bergmanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ilggadējā Saeimas deputāte Aija Barča norāda, ka šajā sasaukumā sevišķas atšķirības nesaskata.

Mēneša laikā Saeimas deputāti devušies komandējumos uz dažādām valstīm, sākot ar kaimiņvalsti Lietuvu un beidzot ar Vāciju un Itāliju. Aijas Barčas komandējums uz Romu tika apstiprināts pirmais.

”Komandējums, šoreiz obligāts brauciens, kas saistīts ar nākamā gada prezidentūru un ar mūsu komisijas uzdevumu, jo šai komandējumā piedalījos Itālijas prezidentūrā,” informē Aija Barča.

Deputāts Jānis Klaužs gan atteicās atbildēt uz Bez Tabu jautājumiem un ieteica sazināties ar viņa advokātu.

Atgādinām, ka sabiedrība par atklātību ‘Delna’ pirms 12. Saeimas vēlēšanām bija izvētījusi visus Saeimas deputātus, apkopojot topu, kurā ir naskākie un slinkākie 11. Saeimas sēžu apmeklētāji. Jāņa Klaužas vārds tajā atrodams, un redzam, ka viņam piedēvē 43% apmeklētu komisiju sēžu ( 105 no 242 ).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl