Komentāri

Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Gundars Daudze, kuram 3. novembris ir pēdējā darba diena šajā amatā, trīs maiņas mēnesī cenšas nostrādāt savā pamatprofesijā – par anesteziologu, viņš stāstīja LNT raidījumā 900 sekundes.

Jau ziņojām, ka G. Daudze no partijas Zaļo un zemnieku savienība ievēlēts 12. Saeimā, tādēļ pametīs līdzšinējo Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatu.

Sarunā raidījumā 900 sekundes viņš atzina, ka politikas dēļ no ārsta profesijas neatteiktos. Proti, savu pašreizējo anesteziologa amatu viņš ir ieguvis smagā darbā un savu ārsta karjeru viņš sāka kā ”medbrālītis”, pamazām “uzdienējoties” līdz anesteziologam.

Trīs maiņas mēnesī ir minimums, kas anesteziologam ir jāizpilda, lai nezaudētu savas prasmes, sacīja G. Daudze. Turklāt šajā amatā nav nepieciešamas tikai zināšanas, bet arī ”sajūtas pirkstu galos”, viņš stāstīja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl