Komentāri

Latvijas politiķi ir kvaukšķi, bet šeit esošie Savienoto Valstu karavīri – nepakļaujas vietējām pavēlēm, – šādu informāciju intervijā Krievijas televīzijas pirmajā kanālā paudis Saeimas deputāts Jānis Ādamsons.

Pēc Nacionālās apvienības lūguma šodien atbildīgā Saeimas komisija vērtēja, vai šajos Ādamsona izteikumos nav saskatāms ētikas normu pārkāpums. Nacionālā apvienība uzskata, ka Ādamsons apzināti sniedzis nepatiesu informāciju, tikmēr Ādamsons pats norāda uz Nacionālās apvienības vēlmi spodrināt savas spalvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja viņi uzskata, ka es esmu apzināti maldinājis sabiedrību, sniedzis apzināti nepatiesas ziņas, jau sen vajadzēja būt iesniegumam vai nu Valsts, vai drošības policijā. Tāda iesnieguma nav. Līdz ar to es secinu, ka tas ir mēģināts spodrināt savas spalvas un mēģināt pierādīt, ka viņi ir lielāki patrioti kā Romas pāvests,” norāda Ādamsons.

Kopumā Saeimas komisija  ētikas pārkāpumu Ādamsona izteikumos Krievijas televīzijā nesaskatīja. Par balsoja divi Nacionālās apvienības deputāti, bet lielākā daļa parlamentāriešu balsojumā atturējās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl