Komentāri
Āboltiņa pieļauj iespēju nolikt deputātes mandātu, nesagaidot šīs Saeimas darbības beigas
Politiķe arī norādīja, ka viņas atgriešanās diplomātiskajā dienestā ir atkarīga no tā interesēm. (LETA)

Partijas “Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļauj iespēju pirms 12. Saeimas darbības beigām nolikt deputātes mandātu, lai atgrieztos diplomātiskajā dienestā, to viņa trešdien, 9. augustā, apliecināja žurnālistiem.

Vaicāta par iespēju nolikt deputātes mandātu pirms parlamenta darbības noslēguma, Āboltiņa atbildēja, ka, visticamāk, tas notiks vēl pirms pašreizējā sasaukuma beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Politiķe arī norādīja, ka viņas atgriešanās diplomātiskajā dienestā ir atkarīga no tā interesēm.

12. Saeimas pilnvarām saskaņā ar Satversmi jānoslēdzas 2018. gada novembra sākumā.

Āboltiņa sacīja, ka vēlreiz var apstiprināt, ka nekandidēs uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu vai valdi, kā arī nepiedalīsies nākamgad gaidāmajās 13. Saeimas vēlēšanās, jo ir nolēmusi atstāt politiku.

Saeimas frakcijas priekšsēdētāja arī pauda, ka partijā ir cilvēki, kas var vadīt politisko spēku, taču viņa atturējās nosaukt, kuru kandidātu uzskata par labu pretendentu.

Kā ziņots, partijai 19. augustā notiks kongress, kurā vēlēs jauno valdes priekšsēdētāju. Pašreizējais partijas vadītājs Piebalgs paziņojis, ka uz šo amatu nekandidēs.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl