Āboltiņa paziņo, ka nevar pārvērsties par pasaku feju

4 komentāri

Solvita Āboltiņa, kura ir viena no iespējamajām kandidātēm Ministru prezidenta amatam, norāda, ka jānotiek brīnumam, lai, nonākot premjera amatā, viņa uzlabotu savu reputāciju.

“Es nepārvērtīšos par pasaku feju, kas ar burvju nūjiņu pamās, un visas vēlmes visiem piepildīsies,” sacīja Āboltiņa, komentējot iespēju, ka varētu palielināties viņas vērtība sabiedrības acīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka ceturtdien, 10. decembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar trīs skaitliski lielākajām partijām un savus secinājumus atklās rīt, 11. decembrī, kad būs noslēgušās sarunas ar visām sešām Saeimā pārstāvētajām partijām. Taču Raimonds Vējonis jau tagad, vēl pirms konsultācijām, darīja zināmus kritērijus, kādus ņems vērā, pirms nosauks kandidātu, kuram uzticēt veidot jauno valdību.

Foto:

Prezidenta paziņojumā teikts, ka “jauno valdību varēs vadīt tikai izlēmīgs Ministru prezidents, kurš spēj ap sevi pulcēt spēcīgu un saliedētu ministru komandu, sastrādāties šajā komandā un uzņemties atbildību par valdības darbu kopumā.” Prezidents akcentē, ka “jaunveidojamās valdības locekļiem jābūt labai reputācijai un atbalstam sabiedrībā.”

Prezidenta kancelejas izplatītajā paziņojumā arī norādīts, lai Raimonds Vējonis nosauktu Ministru prezidentu, šā amata kandidātam un viņa valdības sastāvam jāgūst pilnīgs jaunveidojamās koalīcijas atbalsts, tātad ne tikai partijas frakcijas vadības pausts atbalsts, bet arī katra deputāta piekrišana.

Vienotības līdere Solvita Āboltiņa, kura ir gatava kļūt par jauno valdības vadītāju, neatbild uz jautājumu, vai to spēs nodrošināt. Viņa pagaidām ir ne tikai bez līdzšinējo koalīcijas partneru atbalsta, bet pretrunīgi tiek vērtēta arī savā partijā.

Āboltiņa uzskata, – lai pārliecinātos par viņas atbilstību prezidenta izvirzītajiem kritērijiem, ir jāļauj viņai sevi pierādīt ar darbiem.


Solvita Āboltiņa:

Cik es lasīju šo citātu, ir jābūt stipram, rīcībspējīgam kandidātam, un lai valdība kopumā baudītu sabiedrības atbalstu. Manuprāt, atbalstu var baudīt tad, ja kādi darbi tiek veikti, nevis, ja runā tikai par reputāciju vai tikai par darāmajiem darbiem.

Video!

TOP komentāri

  • Hūgo Vācietis
  • Raimonds Cellers
    +1 +1 0

    Raimonds Cellers

    AK TAD TOMĒR NEVARI BŪT FEJA,BET,JA NEVARI BŪT FEJA TAD KO LIEN PREMJEROS.NO TEVIS JAU BĒRNI BAIDĀS,NEDOD DIEVS TĀDU PREMJERU.TAD JAU LABĀK KĀDU NO TIEM BĒGĻIEM,DODU PIECI VAR ATRAST SAKARĪGU.BET?? KĀ BŪTU,JA MŪSU PREMJERA AMATU DOTU CIENIJAMAM LEMBERGA KUNGAM??
  • Ziedonis Silkens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl