Āboltiņa ir paudusi reālu gatavību kļūt par premjeri, pauž Kozlovskis

10 komentāri
Āboltiņa ir paudusi reālu gatavību kļūt par premjeri, pauž Kozlovskis
LETA

“Vienotības viedoklis ir valdē pieņemts un šodien arī frakcijā akceptēts, ka Vienotībai būs kandidāts, kurš būs izdiskutēts visās Vienotības institūcijās,” tā uz LNT Ziņu jautājumu par savām izredzēm kļūt par Ministru prezidenti atbildējusi Solvita Āboltiņa.

Tāpat viņa pauda, ka “ļoti ciena tos argumentus”, kurus paudis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, sakot, ka nevēlas kandidēt Ministru prezidenta amatam.

Tikmēr R. Kozlovskis LNT Ziņām pauda, ka “pašlaik reāli cilvēks, kas ir paudis gatavību to darīt, ir Solvita Āboltiņa”.

Jau ziņojām, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis neiesaistīsies cīņā par premjerministra amatu, lai gan tieši viņu kā savu pēcteci bija vēlējusies redzēt demisionējusī premjerministre Laimdota Straujuma. Kozlovskis šodien intervijā Latvijas Radio atklāja, ka nepretendēs kļūt par jauno valdības vadītāju.

Sagaidāms, ka Vienotība premjerministra amatam nominēs savu līderi Solvitu Āboltiņu, par ko gan vēl oficiālu lēmumu partija nav pieņēmusi. Āboltiņa sacīja, ka par Kozlovska lēmumu nekandidēt uzzinājusi no masu medijiem, bet savas izredzes kļūt par premjera amata kandidāti nekomentēja.