3 komentāri
69% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ierosinājumu samazināt ministriju budžetu
FOTO: Flickr

Valdība varētu samazināt visu ministriju budžetus, lai tā iegūtu finanšu līdzekļus un varētu atbalstīt vismaz daļu Labklājības ministrijas priekšlikumu par pensiju palielināšanu – tā izteikusies premjere Laimdota Straujuma. Pētījumu aģentūra TNS pētīja, kā šo priekšlikumu vērtē iedzīvotāji.

Lielākā daļa jeb 68% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu, ka valdība varētu samazināt visu ministriju budžetus, lai tā iegūtu papildu naudu pensiju jautājuma risināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektā daļa jeb 20% aptaujāto to neatbalsta. Bet desmitā daļa 12% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
 • omīte
  +1 +1 0

  omīte

  tieši tā-samazināt visu ministriju uzpūstos milzīgos izdevumus.Valsts kontrole tukša vieta valstī.Kurš sēž no lielajiem izšķērdētajiem?-neviens/,jo kontrolei nav absolīti nekāda varaKur nu vēl neskaitāmas.Bet mi;ljoni zūd.Deputātu palīgiem algu lai maksā deputāts pats.Kancpreces arī paši varētu pirkt.Gadā būtu ietaupīti milzīgi līdzekļi.kur nu vēl neskaitāmās valdes ,padomes,sekretāri.Lūk kur miljoni.
 • Ivars Šmiukšis
  0 0 0

  Ivars Šmiukšis

  Tautas kontrole / arīdzan tukša vieta ! Jo varas nekādas ,neviens /neņem viņu secinā
  jumus vērā ! Deputātu palīgiem kurus neviens nav oficiāli vē'lējis algu maksā no Valsts kases un tiek pie Valsts noslēpumiem ...
  Ja jau mūsu lēmēj vara tik vārga ,TAD LAI ARĪ MASĀ NO SAVAS KABATAS !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl