57% iedzīvotāju tic koalīcijas darbam arī pēc prezidentūras beigām

Komentāri
57% iedzīvotāju tic koalīcijas darbam arī pēc prezidentūras beigām
Foto: LETA

Vairāk nekā puse jeb 57% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka esošā koalīcija turpinās darbu esošajā sastāvā arī pēc Latvijas prezidentūras beigām jūnija beigās.

Tikmēr piektā daļa (21%) ir pretējās domās, bet vēl piektajai daļai (22%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par spīti tam, ka koalīcijas partiju vidū nav vienota viedokļa daudzos būtiskos jautājumos, un izskanējuši apgalvojumi, ka koalīcijas līgums vairs nav spēkā, pašas partijas apgalvo, ka tās darbu kopā turpinās arī pēc jūnija, kad beigsies Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl