3,9 vāji punkti – tā 10 punktu skalā cilvēki vērtē Saeimas darbu

5 komentāri

Jaunākās aptaujas dati liecina, lūk, ko – lūgti novērtēt savu apmierinātību ar Saeimas darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”, vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sniegtais vērtējums ir 3,9 punkti.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši tikai 7% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešā daļa (33%) iedzīvotāju snieguši salīdzinoši vidēju (5 vai 6 punkti) vērtējumu. Savukārt salīdzinoši zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti) snieguši 56% iedzīvotāju.

Vēl 4% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu Saeimas darbam kopumā.

Salīdzinājumā ar pavasarī, aprīlī, veiktu aptauju, par 5% pieaudzis to iedzīvotāju īpatsvars, kas Saeimas darbam snieguši salīdzinoši vidēju vērtējumu, un par 5% samazinājies to iedzīvotāju īpatsvars, kas tam snieguši salīdzinoši zemāko vērtējumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl