3,9 vāji punkti – tā 10 punktu skalā cilvēki vērtē Saeimas darbu

5 komentāri

Jaunākās aptaujas dati liecina, lūk, ko – lūgti novērtēt savu apmierinātību ar Saeimas darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”, vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sniegtais vērtējums ir 3,9 punkti.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši tikai 7% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešā daļa (33%) iedzīvotāju snieguši salīdzinoši vidēju (5 vai 6 punkti) vērtējumu. Savukārt salīdzinoši zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti) snieguši 56% iedzīvotāju.

Vēl 4% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu Saeimas darbam kopumā.

Salīdzinājumā ar pavasarī, aprīlī, veiktu aptauju, par 5% pieaudzis to iedzīvotāju īpatsvars, kas Saeimas darbam snieguši salīdzinoši vidēju vērtējumu, un par 5% samazinājies to iedzīvotāju īpatsvars, kas tam snieguši salīdzinoši zemāko vērtējumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl