13. Saeimas vēlēšanu līderu debates tiešraidē

Pievienot komentāru

Šovakar – no plkst. 18.15 – tiešraidē tiks translētas 13. Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu līderu debates. Kā pirmie uz jautājumiem atbildēs “Saskaņa”, Jaunā Vienotība, Par Alternatīvu un “Latviešu Nacionālisti”.

Turpmāk katru otrdienu plkst. 18.15 ”Skaties.lv” tiešraidē būs iespējams vērot deputātu kandidātu debates, kam uzreiz sekos ekspertu studija, kurā tiks pārrunāts dzirdētais. Debatēm līdz varēsi sekot šajā lapā: skaties.lv/liderudebates2018/

Debatēs tiks pārspriestas tēmas, kas saistītas ar labklājību un veselība, izglītību, tautsaimniecību un aizsardzību. Debates vadīs un jautājumus uzdos “TV3 Ziņu” moderators Arnis Krauze.

Arī vēlētājiem ir iespēja uzdot jautājumus, ko var izdarīt ”Skaties.lv” speciāli 13. Saeimas vēlēšanām izveidotajā debašu lapā.

11. septembrī debatēs piedalīsies “Saskaņas” deputāta kandidāts Ivars Zariņš, Jaunā Vienotība – Jānis Reirs, Par Alternatīvu – Einārs Graudiņš un “Latviešu Nacionālisti” – Alfrēds Buls.

18. septembrī debatēs piedalīsies Zaļo un Zemnieku savienība, No sirds Latvijai, “Progresīvie” un Rīcības partija.

25. septembrī – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Attīstībai/Par!, “Latvijas Krievu savienība” un “LSDSP/KDS/GKL”.

2. oktobrī – “KPV LV”, Jaunā konservatīvā partija, Latvijas Reģionu Apvienība un “Latvijas Centriskā partija”.

Jāpiebilst, ka TV kanālā “LNT” un “Skaties.lv” tiešraidē tiks translētas arī astoņu vadošo partiju premjera amata kandidāti. Savukārt 4. oktobrī vārds tiks dots otru astoņu partiju pirmajiem numuriem – šīs debates varēs vērot TV kanālā “Re:TV” un internetā “Skaties.lv”.

Seko līdzi debatēm šeit!