Komentāri

Jūnijā pirmo pozīciju saglabājusi partija Saskaņa. Par to gatavs balsot 21% aptaujāto. Jau vairākus mēnešus pēc kārtas apsteidzot Vienotību, otra populārākā ir Zaļo un zemnieku savienība ar 16% atbalstu, bet Vienotību jūnijā atbalsta 11%.

Pēc tam seko Nacionālā apvienība un Reģionu apvienība, bet partija No sirds Latvijai nepārvar piecu procentu barjeru, lai iekļūtu Saeimā.

Kopš 12. Saeimas vēlēšanām pagājušā gada rudenī atbalsts Vienotībai turpinājis samazināties. Tomēr sociologa Arņa Kaktiņa vērtējumā premjeres partijas popularitāte ir pārsteidzoši stabila, ņemot vērā zemo uzticību valdībai, Vienotības iekšējās nesaskaņas un to, cik pretrunīgi tiek vērtēta partijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl