‪Vienotības valde varētu lemt par nemiernieku izslēgšanu

Komentāri
‪Vienotības valde varētu lemt par nemiernieku izslēgšanu
Foto: LETA

Partijas Vienotība valde šodien varētu skatīt jautājumu par vismaz divu Vienotības frakcijas deputātu izslēgšanu no partijas. Tas varētu nozīmēt partijas sašķelšanos tikai nepilnu nedēļu pēc Māra Kučinska valdības apstiprināšanas.

Kā liecina TV3 ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija, partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa varētu rosināt no partijas rindām izslēgt divas tā sauktā “liberālā spārna” pārstāves, Saeimas deputātes Lolitu Čigāni un Ilzi Viņķeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunāta šorīt pēc tikšanas ar Latvijas Pensionāru federāciju, Āboltiņa TV3 ziņām uzsvēra, ka jebkādi komentāri par valdē spriesto būs tikai pēc sēdes, kas sāksies pulksten 17.00, gan nenoliedzot, ka paziņojums varētu sekot. Komentārus nesniedz arī Viņķele, kura vēloties saņemt oficiālu apstiprinājumu, tāpēc abas ar Čigāni šodien piedalīšoties valdes sēdē.

Līdzīgi nerunīga bija arī Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete, kura uzsver, ka “situācija ir ļoti trausla”, tāpēc šobrīd jebkādu komentāru sniegšana būtu priekšlaicīga un to varētu izmantot partijai Vienotība nedraudzīgi spēki.

Ja Vienotības valde, kurā vairākums ir Āboltiņas atbalstītājiem, pieņems lēmumu par Čigānes un Viņķeles izslēgšanu, no partijas varētu aiziet viss tā sauktais liberālais deputātu “sešinieks” un, iespējams, vēl vairāki prominenti varas partijas biedri. Vienotībai pašlaik ir zemākie reitingi kopš politiskā spēka izveidošanas.

Lasi vēl