‪Vienotības valde varētu lemt par nemiernieku izslēgšanu

Komentāri
‪Vienotības valde varētu lemt par nemiernieku izslēgšanu
Foto: LETA

Partijas Vienotība valde šodien varētu skatīt jautājumu par vismaz divu Vienotības frakcijas deputātu izslēgšanu no partijas. Tas varētu nozīmēt partijas sašķelšanos tikai nepilnu nedēļu pēc Māra Kučinska valdības apstiprināšanas.

Kā liecina TV3 ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija, partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa varētu rosināt no partijas rindām izslēgt divas tā sauktā “liberālā spārna” pārstāves, Saeimas deputātes Lolitu Čigāni un Ilzi Viņķeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunāta šorīt pēc tikšanas ar Latvijas Pensionāru federāciju, Āboltiņa TV3 ziņām uzsvēra, ka jebkādi komentāri par valdē spriesto būs tikai pēc sēdes, kas sāksies pulksten 17.00, gan nenoliedzot, ka paziņojums varētu sekot. Komentārus nesniedz arī Viņķele, kura vēloties saņemt oficiālu apstiprinājumu, tāpēc abas ar Čigāni šodien piedalīšoties valdes sēdē.

Līdzīgi nerunīga bija arī Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete, kura uzsver, ka “situācija ir ļoti trausla”, tāpēc šobrīd jebkādu komentāru sniegšana būtu priekšlaicīga un to varētu izmantot partijai Vienotība nedraudzīgi spēki.

Ja Vienotības valde, kurā vairākums ir Āboltiņas atbalstītājiem, pieņems lēmumu par Čigānes un Viņķeles izslēgšanu, no partijas varētu aiziet viss tā sauktais liberālais deputātu “sešinieks” un, iespējams, vēl vairāki prominenti varas partijas biedri. Vienotībai pašlaik ir zemākie reitingi kopš politiskā spēka izveidošanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl