Policists atzīst, ka lomu operatora aizturēšanā spēlēja “bravūra”

5 komentāri

”Jaunietis bija pie ēkas fasādes pielīmējis lapiņu, kuru viņam tika lūgts noņemt. Viņš to nepacēla un nesavāca. [..] Par to pienākas administratīvs sods, taču policijas iecirknī viņš tika nogādāts jau par nepakļaušanos policijas darbiniekam,” TV3 Ziņām skaidroja Jānis Bārzdainis, Valsts policijas RRP Rīgas Ziemeļu iecirkņa priekšnieks.

Ja izrādīsies patiesa operatora versija, ka viņš šo lapiņu nav pielīmējis un tā nemaz nepieder viņam, tad viņš netiks sodīts, sacīja policists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

TOP komentāri

 • Nu re
 • Nesapratu
  0 0 0

  Nesapratu

  "Ja izrādīsies patiesa operatora versija, ka viņš šo lapiņu nav pielīmējis un tā nemaz nepieder viņam, tad viņš netiks sodīts, sacīja policists."

  Bet vai tādā gadījumā tiks sodīts rupjais un neaptēstais, savu amata stāvokli ļaunprātīgi izmantojošais policists?
 • gribu zināt
  0 0 0

  gribu zināt

  Vai tie policisti, kuri aizturēja TV3 operatoru, bija ievesti no Krievijas?
  Iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim un Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim ir nekavējoties jāapspriežas, jāpieņem lēmums un par to kaut pusnaktī jāinformē sabiedrība. Pretējā gadījumā vismaz man būs pārliecība, ka Iekšlietu ministrijas pakļautībā strādājošie policisti absolūti nesajēdz, ko viņi vispār dara. Šis konkrētais gadījums ir dzīvības ūdens uz Krievijas dzirnavām. Un Latvijas policistu neadekvātā agresija pret TV3 žurnālistu izskatās kā Latvijas policistu atbalsts Krievijas noziegumiem Ukrainā.
  Kā Latvijas iedzīvotājiem justies droši, ja ielās iziet šāda policistu armija!!!
  Krievijā to sauc par policijas “беспредел”. Izrādās, ka šīs prasmes apgūtas arī Latvijas policijā, kura ir bezspēcīga pret Imantas pedofilu, bet varena pret TV operatoru.
  Laikam Ķuža policisti aizmirsuši visas 1991. gada janvāra mācības.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl