Komentāri
Policisti veic kratīšanu režisora Serebreņņikova dzīvoklī un Gogoļa centrā
Foto: LETA

“Gogoļa centra” māksliniecisko vadītāju un režisoru Kirilu Serebreņņikovu šorīt apciemojuši Krievijas likumsargi, ziņo portāls “Meduza.io”.

Kratīšana izcilā režisora dzīvoklī Maskavā sākusies 23. maija rītā. “Radio Brīvība” žurnālists ziņo, ka Serebreņņikovs neatbild uz telefona zvaniem, bet pie viņa ir aizbraucis advokāts. Nav ziņu, kāpēc notiek kratīšana režisora dzīvoklī. Pagaidām Krievijas policija nav apstiprinājusi šo informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls “Meduza.io” ziņo, ka kratīšana notiek arī “Gogoļa centrā”, kur ir ieradusies specvienība “OMON”.

Reiz jau policija pārmeklējusi “Gogoļa centra” telpas. Tam gan nebija nekādu tālejošu seku.

Kirils Serebreņņikovs ir biežs viesis Latvijas Nacionālajā teātrī, kur viņš ir iestudējis vairākas izrādes, kā arī notikušas Maskavas Gogoļa centra viesizrādes.

Režisors Serebreņņikovs Latvijas skatītājiem labi pazīstams ar savām izrādēm Latvijas Nacionālajā teātrī – ”Mirušās dvēseles”, ”Voiceks”, ”Raiņa sapņi”. Viņa vadītais “Gogoļa centrs” viesojies Rīgā ar izrādi ”Metamorfozes” un izrādi ”Parasts stāsts” Serebreņņikova režijā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl