Komentāri
Policisti veic kratīšanu režisora Serebreņņikova dzīvoklī un Gogoļa centrā
Foto: LETA

“Gogoļa centra” māksliniecisko vadītāju un režisoru Kirilu Serebreņņikovu šorīt apciemojuši Krievijas likumsargi, ziņo portāls “Meduza.io”.

Kratīšana izcilā režisora dzīvoklī Maskavā sākusies 23. maija rītā. “Radio Brīvība” žurnālists ziņo, ka Serebreņņikovs neatbild uz telefona zvaniem, bet pie viņa ir aizbraucis advokāts. Nav ziņu, kāpēc notiek kratīšana režisora dzīvoklī. Pagaidām Krievijas policija nav apstiprinājusi šo informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls “Meduza.io” ziņo, ka kratīšana notiek arī “Gogoļa centrā”, kur ir ieradusies specvienība “OMON”.

Reiz jau policija pārmeklējusi “Gogoļa centra” telpas. Tam gan nebija nekādu tālejošu seku.

Kirils Serebreņņikovs ir biežs viesis Latvijas Nacionālajā teātrī, kur viņš ir iestudējis vairākas izrādes, kā arī notikušas Maskavas Gogoļa centra viesizrādes.

Režisors Serebreņņikovs Latvijas skatītājiem labi pazīstams ar savām izrādēm Latvijas Nacionālajā teātrī – ”Mirušās dvēseles”, ”Voiceks”, ”Raiņa sapņi”. Viņa vadītais “Gogoļa centrs” viesojies Rīgā ar izrādi ”Metamorfozes” un izrādi ”Parasts stāsts” Serebreņņikova režijā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl